8 pazīmes, kas liecina par iepriekšējām dzīvēm

iepr

Ticība, ka mūsu dvēseles pārdzimst jaunos ķermeņos, lai dzīvotu atkal un atkal, sniedzas vismaz 3000 gadu senā pagātnē. Kas uztur šo ideju tik ilgi? Un kā uzzināt, vai arī Tu esi dzīvojis jau iepriekš un kāda bija šī dzīve? Lūk 8 pazīmes, kas tavā pašreizējā dzīvē var liecināt, ka esi dzīvojis jau agrāk.

Lai turpinātu lasīt rakstu, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • XXX

    Pēc šiem parametriem skatoties, laikam nav bijušu man iepriekšējo dzīvju 🙂 Nu ok, baidos no zirnekļiem 😀 vienīgie sapņi, kuri atkārtojas ir saistīti ar pamatskolu. Deja Vu nav bijis kopš bērnības. Sakropļotu atmiņu man ar nav. Neizskaidrojamu sāpju ar ne. Kaislību,.. laikam ar ne. Ārzemju kultūra ar īpaši nesaista 🙂 Dzimumzīmes ir, bet ļoti maz

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close