“Aitu cilvēki” – masu kultūras mentalitāte, kas “nozombē”

sheeple

Vai tevi reizēm piemeklē sajūta, kad šķiet, ka tu atrodies automatizētu cilvēku lokā, tādu, kas dzīvo, nedzīvojot?

Brīžos, kuros šķiet, ka pasaule ir pilna aitu – kas iet barā, pašas nezinādamas, kurp iet un kāpēc iet? (Nepārproti, es neizjūtu nekādas negatīvas emocijas pret aitām, tās vienkārši iemieso stereotipus, kas lieliski atbilsti šī brīža idejai, ko vēlos tev pavēstīt).

Šajā rakstā uzzini par “aitu cilvēku” mentalitāti, kā tā aiztur cilvēku izaugsmi un “nozombē” sabiedrību.

Lai lasītu rakstu, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • Jane

    Kaut ko līdzīgu arī pauž Iluminātu pretkustība.

  • Olita Niedrite

    Izglītības sistēma speciāli tika izveidota lai bērnus izaudzinātu par aitām.Mana vecā audzinātāja reiz mums sūrojās, ka viņas jaunībā skolēni esot bijuši zinātkāri, enerģiski, entuziastiski, tagad atgādinot slapjas aitas, kuras tukši blenžot tāfelē.Tātad ar katru paaudzi sabiedrību spiež aizvien zemākā pakļautībā, pie viena pārliecinot, ka tā dara visi un tāpēc tā ir normāla sabiedrība.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close