Ar kuru horoskopa zīmi tev ir vissliktākā saderība?

sadz

Ir skaidrs, ar kuriem zīmes pārstāvjiem varētu izveidoties labas attiecības, bet ar kuriem tad sadzīvošana varētu sagādāt grūtības?

Šīs horoskopa zīmes savā starpā nav diez ko saderīgas, bet tas nebūt nenozīmē to, ka attiecības vai draudzība starp šīm zīmēm būtu neiespējama. Ir pāris neskaidrības, kas starp jums varētu veidoties. Uzzini, ar kuru horoskopa zīmi tev, iespējams, būtu visgrūtāk sadzīvot!

Dvīņi un Jaunava

Atbildīgā un parasti noslēgtā Jaunava pavisam citādi skatās uz mīlestību. Jebkam gatavie, pļāpīgie un nereti pat dramatiskie Dvīņi ir pilnīgs pretstats Jaunavai. Jaunavas bezjūtīgie novērojumi un ieteikumi, kurus viņa uzskata par godīgu atbildi, Dvīņiem var šķist ļauni. Jaunavas bezjūtīgie vārdi var viegli aizvainot, bet Dvīņus vai arī viņus var pārlieku nogurdināt Jaunavas pragmatiskais dzīvesveids.

Lai uzzinātu vairāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close