Kādas kļūdainas pārliecības vai negatīvās programmas var novest pie saslimšanas?

virietis_domas
Zināms, ka visas mūsu negatīvās nostādnes attiecībā uz veselību neizbēgami, gribam to vai ne, realizējas organismā.

Lai kā mēs pret to cīnītos, lai kādas zāles dzertu, organisms tik un tā turpinās realizēt šo negatīvo programmu, kuru neviens cits kā paši esam radījuši.

Piemērs. Tuviniekus satrauc jūsu veselība, un viņi nepārtraukti cenšas jūsu sejā saskatīt tuvojošās slimības pazīmes. Un kurš meklē, tas arī atrod. Tāpēc viņi ik pa laikam brīdina, ka konstatējuši tās vai citas (parasti – ļoti nopietnas) slimības izpausmes.

Mazākais, ko viņi var izdarīt, ir pieprasīt steidzami veikt izmeklēšanu (aiziet pie ārsta, dziednieka vai gaišreģa). Ja jūs viņiem noticējāt kaut tik, cik melns aiz naga, – viss. Mentālais kaitējums ir klāt un iemitinās jūsu galvā. Pēc tam tas laidīs saknes un agri vai vēlu izraisīs pareģotās slimības pazīmes. Izvairīties no šādām sekām spēj tikai paši lielākie ciniķi.

Nākamajā lapā uzzināsiet vēl kādu svarīgu faktoru, kuru vajadzētu pareizi izvērtēt!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close