Katras Zodiaka zīmes seksīgākā īpašība. Kāda ir tava?

se

Uzzini, kāda ir seksīgākā tavas zodiaka zīmes īpašība. Kādu slepeno ieroci tu vari likt lietā spēlējot pavedināšanas spēli?

Auns Tava zīme simbolizē kara dievu, nav brīnums, ka tu esi spēcīgs, pašpārliecināts un vienmēr dabū to, ko vēlies. Tava neatkarība kalpo par afrodiziaku dažiem, bet vēl nozīmīgāks ir tas, ka tu dziļi dvēselē esi cīnītājs – neatlaidīgs, pacietīgs un gatavs maksāt jebkuru cenu, lai sasniegtu savu mērķi.

Vērsis Tu esi runātīgs un sociāli aktīvs – tevi ir grūti neievērot. Tu vienmēr esi uzmanības centrā, neatkarīgi no tā vai tu izvirzi interesantus sarunu tematus vai arī citus sajūsmina tavs asais prāts. Ikviens, kurš atrodas tev tuvu klāt vēlas iegūt daļu no tevis, bet pretī tu saņem iespēju izvēlēties, kuram veltīt savu uzmanību un likt justies īpašam.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • Inča

    Neticu tam jo esmu ūdensvīrs muļķības.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close