Ko katras zodiaka zīmes pārstāvis vēlētos dzirdēt no sava mīļotā?

Kāds mīlestībā ir katras horoskopa zīmes pārstāvis un ko viņš no otra vēlētos dzirdēt?

Katras, protams, izpauž sav mīlestību tā, kā prot, taču bieži vien attiecībās mēs nedzirdam visu, ko vēlētos dzirdēt. Uzzini, kas tev būtu jāpasaka savai otrajai pusītei, lai liktu tai justies labāk!

Auns. Kaut arī pārsteidzīgs, tomēr savas otrās pusītes dēļ gatavs uz visu! Nekad neaizmirsti pateikt Aunam, ka tu apbrīno viņa brīvības garu, jo tā ir daļa no viņa, kas nekad nepazudīs.

Vērsis. Atgādini, cik ļoti tu novērtē to, ka viņš nekad nepadodas. Tas nozīmē, ka viņš nekad nepametīs novārtā arī mīlestību.

Dvīņi. Impulsīvi, viltīgi un ar kāri pēc piedzīvojumiem. Kur ir Dvīņi, tur vienmēr kaut kas notiek. Ja esi Dvīņa otrā pusīte, tad tev jādodas viņiem līdzi visos piedzīvojumos. Kopā ar Dvīņiem nekad nav garlaicīgi, tāpēc neaizmirsti to viņiem atgādināt.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close