Situācijas, kurās noteikti jāklausa savai intuīcijai

saj

Bieži vien iekšējā balss mums liek rīkoties pareizi, bet mēs to ignorējam. Lūk, situācijas, kurās neignorēt iekšējās sajūtas!

Tas nešķiet normāli/es nejūtos labi

Kas attiecas uz mūsu veselību, neviens simptoms nav pārāk mazs, lai atstātu to bez ievērības. Ja jūti, ka tavā ķermenī notiek kas tāds, kam nevajadzētu notikt, ieklausies sajūtās un dodies pie ārsta pirms ir par vēlu. Tavs ķermenis ir iekārtots tā, ka tas instinktīvi zina, kad kaut kas nav kārībā, brīdinājuma zīmes dažās situācijās var izšķirt starp dzīvību un nāvi.

Gluži tāpat rīkojies attiecībā uz savu garīgo veselību. Ja jūties depresīvs vai trauksmains, meklē speciālistu palīdzību. Viņi tev varēs sniegt vērīgus ieteikumus.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close