Zodiaka zīmes kā sirdsāķīši – ar ko patiesībā vilina katra zīme

Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvji ir harismātiskie sirdsāķīši, bet kuri – bezbailīgie un trakie?

Ar ko patiesībā katra zodiaka zīme mūs vilina. Izrādās, ir dažādas raksturīgās iezīmes, kas ir tipiskas katram zodiakam, un kuras vairumā gadījumu ir arī attiecīgi citu cilvēku magnēti. Protams, izņēmumi ir vienmēr, tāpēc nevajag šo uztvert kā akmenī kaltu. Vairāk uzzini šajā rakstā.

AUNS

Tas skaļais, harizmātiskais cilvēks, kuram tu baidies tuvoties, jo viņš vienmēr saka, ko domā. Bet tieši šī bravūra un harisma tevi pie viņa vilina

VĒRSIS

Tas cilvēks ar skaistajām, lielajām acīm, kura skatiens atgādina mazu, mīlīgu kucēnu; šī cilvēka jaukums un piemīlīgums tevi vilināt vilina.

DVĪŅI

Tā persona, kura satikšana tev bija milzīgs notikums; smaids, skatiens, humors, šarms un attieksme, tas viss tevi savaldzināja tik ļoti, ka zināji, nespēsi nedomāt par viņu.

 

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close