2018. gada horoskops: kura zodiaka zīme atradīs, bet kura pazaudēs mīlestību?

Noskaidro, kuras zodiaka zīmes atradīs, bet kuras pazaudēs mīlestību!

Auns

Harmonijas un savstarpējās sapratnes pilns gads. Auniem personīgajā dzīvē ļoti veiksies. Šis gads būs lieliski piemērots, lai nodibinātu nopietnas attiecības vai apprecētos. Lai iegūtu jaunas romantiskas attiecības, Auniem nopietni jāpievērš uzmanību savam ārējam izskatam un veselībai.

Vērsis

Šīs zīmes pārstāvjiem gads paies mierīgi, bez nekādiem pārsteidzošiem notikumiem personīgajā dzīvē. Iespējamas intriģējošas tikšanās, kā arī daudzsološi randiņi, taču tie parasti būs pielīdzināmi gaistošam mirklim. Vērši šo gadu var uzskatīt par ieskrējienu mīlas frontē nākošajam gadam. Krasas izmaiņas šajā frontē labāk atlikt uz vēlāku.

Dvīņi

No sākuma krasās izmaiņas Dvīņu dzīvē radīs satraukumu. Jaunais gads šiem zīmes pārstāvjiem iesāksies ar šķiršanos vai zaudējumu. Lai gan nav jāsatraucas, šie skumjie notikumi galu galā sniegs labumu. Daudzi Dvīņi savu mūža mīlestību satiks tieši 2018. gadā. Viņiem ļoti svarīgas kļūs gatavošanās izmaiņām un atvērtība visam jaunajam.

Vēzis

Šīs zīmes pārstāvjiem būs jābūt daudz uzmanīgākiem, jo iespējams, ka viņu attiecības ar mīļoto cilvēku drīz tiks pārtrauktas. Tieši šī iemesla dēļ viņiem būs ļoti svarīgi saglabāt un cīnīties par savām attiecībām.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru