2018. noteikti ir viņu gads – šīm zodiaka zīmēm veiksies biznesā

Katru gadu zvaigznes un planētas atnes veiksmi noteiktām zodiaka zīmēm, kamēr pārējām tiek radītas grūtības visdažādākajās dzīves jomās.

Lūk, kurām zodiaka zīmēm 2018. gads būs lielais izaugsmes laiks savā karjerā un biznesā.

Strēlnieks

Saturns atrodas jūsu otrajās mājās, kas zināmas kā disciplīnas planēta, bet tā ir arī kā dāvana, kuru jūs iegūsiet no gūtajām atziņām.

Gadu iesāksies ar sava budžeta pārskatu, taču jūs iegūsiet labu veidu, kur gūt papildu ieņēmumus.

Zivis

Saturns tikko ir pametis jūsu 10. (slavas un cieņas) māju. Lielais ieguldījumus, kuru veicāt savas reputācijas nostiprināšanai, tagad beidzot atmaksāsies.

Jums šķitīs, ka gada sākums ir mazlietiņ lēnāks, taču šī gada otrajā ceturksnī (apmēram ap aprīli) viss sāks virzīties uz priekšu daudz ātrāk.

Auns

Auniem paredzami divi veiksmīgi biznesa gadi. Saturns divus gadus un sešus mēnešus atstāsies Mežāža 10. mājā, kas balstīta uz apbalvojumiem un sasniegumiem. Tas nozīmē, ka jūsu uzmanība būs vērsta savu mērķu virzienā.

Jūs sapratīsiet, ka nav jēga izniekot savu laiku, gaidot panākumus. 2018. un 2019. gadā jūs nokļūsiet daudz tuvāk savu mērķu realizācijai. Esiet gatavi virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm, pat tad, ja tas mazliet ietekmēs jūsu mīlas dzīvi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru