5 Zodiaka zīmes, kuras piesaista mīlestību un attiecības

Šīs zodiaka zīmes pašas sev piesaista mīlestību!

VĒZIS

Šie zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti piesaistīti tiem cilvēkiem, kas vēlas atrast mīlestību. Viņi spēj paši atrast sev partnerus, ar kuriem nodrošināt ilgnoturīgas attiecības. Pats labākais ir tas, ka Vēži piesaista gudrus un interesantus partnerus. Attiecības ar Vēzi vienmēr būs nopietnas un uzticīgas. Atšķirīgās iezīmes: jutekliskums, viedums, dziļā domāšana.

VĒRSIS

Jūsu zodiaka zīme piesaista uzticīgus cilvēkus. Viņi zina – līdzko Vērsis iemīlēsies, viņu mīlestība nekad nebeigsies. Tāpat viņi zina, ka Vērsim nepatīk drāma un strīdēšanās, taču viņiem ļoti patīk pavadīt laiku mājās mierā. Atšķirīgās iezīmes: emocionāli nobrieduši, finansiāli stabili un pacietīgi.

LAUVA

Šī zodiaka zīme pievelk sev sapņotājus. Lauva vēlas būt kopā ar radošu, gudru un ambiciozu cilvēku. Būt kopā ar Lauvu ir kā būt kopā ar skolas labāko karsējmeiteni – lieta tāda, ka skolas iekārojamākās karsējmeitenes sirdi nebūt nav tik viegli iekarot. Taču, līdzko Lauvas sirds tiek iekarota, viņi kļūst gādīgi, emocionāli, lieliski dzīves partneri, kas darīs visu, lai padarītu savu partneri laimīgu. Atšķirīgās iezīmes: vēlme komunicēt, dāsnums.

SVARI

Šī zodiaka zīme piesaista sev partnerus, kas vēlas vienlīdzīgas lomas laulība dzīvē. Viņi vēlas līdzināties Frenkam Andervudam un Klērai Andervudai no “Kāršu namiņa”. Svari ir ļoti gudri cilvēki, tādēļ viņi sansiedz labus panākumus it visur, kur uzsāk savus darbus. Svari piesaistīts cilvēku, kas padarīs viņu dzīvi īpašu. Atšķirīgās iezīmes: ambiciozi, introverti, laipni.

ZIVIS

Šī zodiaka zīme piesaista radošus un interesantus cilvēkus. Kādu, kas uzskata, ka Zivis ir gudri, radoši un inteliģenti cilvēki. Viņiem ļoti vilinoša šķiet doma, ka viņiem būs iespēja pavadīt savu dzīvi kopā ar cilvēku, kas palīdz attīstīt viņiem savas iemaņas. Viņi labprāt izbaudīs mākslu un mīlestību kopā ar Zivīm. Atšķirīgās iezīmes: prāta spējas, introverti, ļoti jutekliski.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru