Atradīsiet to, ko meklējāt! Kāds zodiaka zīmēm būs atlikušais 2018. gads?

Lūk, kas zodiaka zīmes sagaida 2018. gada beigās!

Auns

Ja nebūsiet pārāk nopietni, tad šis periods jums atnesīs ļoti daudz mīlestības, romantikas un kaislīgu jūtu. Darbā būsiet tik aktīvi, kas jūs nebūs iespējams apstādināt. Tas ir ļoti labi, jo vienmēr būs kāds, kas centīsies jūs apstādināt – neļaujiet viņiem to izdarīt!

Vērsis

Nebūt nebūs no tiem vieglākajiem. Jūs nepametīs sajūta, ka nemitīgi visu sabojājat. Ap novembra vidu vai decembra sākumu situācija nostabilizēsies. Decembra beigās atradīsiet to, ko meklējāt – īpaši, ja tā bija mīlestība.

Dvīņi

Novembra vidus būs ļoti nemierīgs. Jūs izdalīsiet tik spēcīgu šarmu, ka tam pretoties nespēs neviens. Iegūsiet ārkārtīgi daudz ielūgumus uz dažādiem pasākumiem. Decembra  sākums būs īsta cīņa. Diemžēl jūs nevarēsiet šo cīņu uzvarēt, tādēļ nemaz necentieties. Tikai nekādā gadījumā nepadodieties, jo tikai tad būs iespējams tikt pāri šai cīņai.

Vēzis

Decembra pirmās divas nedēļas lielā saspringuma un saasinātajām attiecībām jums tā vien gribēsies paslēpties. Esiet ļoti uzmanīgi ar finansiālajiem jautājumiem, kas novedīs pie attiecību strīdiem un nesaskaņām. Gada beigās iespējams sasniegt jau sen lolotos karjeras panākumus.

 

Lai lasītu rakstu, velc uz augšu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru