Decembrī dzimušie – rakstura iezīmes, saderība un veiksmīgās dienas

blog-image-vitamin-d

Pār decembri valda Jupiters, kas simbolizē tikumību, tīru mīlestību un taisnīgumu, kā arī ir pazīstams kā ļoti liels labdaris. Decembrī dzimušie ir lojāli, reliģiozi un apveltīti ar ļoti labām rakstura iezīmēm. 

Būtībā viņi ir laimīgi un pārtikuši. Viņi paļaujas tikai uz sevi un paši arī pieņem lēmumus. Šie cilvēki ir garā stipri un laipni manierēs. Viņu kaislības ir veselīgas un dabiskas. Viņi ir brīvi savās izpausmēs. Aktīvi interesējas par sportu. Viņiem piemīt liels entuziasms, augsti attīstīts intelekts, piesardzība un praktiskums.

Lasi vēl: Viss, kas Tev būtu jāzina par Strēlnieka zīmē dzimušajiem

Mīl pasauli tādu, kāda tā ir, nevis tādu, kādai tai vajadzētu būt. Viņi ir patiesi un pozitīvi, apveltīti ar labu humora izjūtu. Viņu dvēsele ir atvērt pasaulei un nav tendēta uz ļaunumu vai skaudību, lai gan, ja Jupitera īpašības šajos cilvēkos ir pārāk attīstītas, tad šie cilvēki var būt arī atriebīgi, greizsirdīgi un augstprātīgi, kā arī egoistiski un skopi.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir decembra mēnesī dzimušie 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close