Elpu aizraujoša nedēļa mīlestībā! Horoskops no 10. līdz 16. jūnijam

Auns

Centies vairāk laika pavadīt cilvēkos un piektdien noteikti apmeklēt kādu sabiedrisku pasākumu, jo zvaigznes tieši šajā nedēļas nogalē sola iepazīšanos ar savu potenciālo nākotnes partneri, ar kuru varētu izveidoties ilglaicīgas attiecības.

Vērsis

Šonedēļ pirmajā vietā nebūs mīlestība un attiecības, bet gan veselība. Iespējams, ka tev ir nepieciešams ārsta apmeklējums, šajā laikā ir jācenšas uzlabot veselība, ieteicama ir arī kāda diēta. Veiksmi šonedēļ atradīsi kāda īpaša cilvēka dēļ, iespējams, ka šis “kāds” tev ilgtermiņā iedvesmos un padarīs par daudz labāku cilvēku.

Dvīņi

Šonedēļ sāksies tava veiksmes strīpa, kurā gaidāma mīlestība un atpazīstamība. Šis ir tas laiks, kuru tu tik ilgi esi gaidījis! Var gadīties, ka kāda izskatīga sieviete vai vīrietis tev sajauc galvu!

Vēzis

Tiem Vēžiem, kas ir attiecībās, uzradīsies vēlme pārvākties vai uzsākt kopdzīvi ar savu mīļoto cilvēku. Vēlēsies lielāku plašību un brīvību, tomēr pirms šīs izvēles veikšanas, padomā, vai ko tādu spēj atļauties!

Lauva

Meklēsi piedzīvojumus un būsi izteikti zinātkārs. Ieteicama satikšanās ar kādu vecu paziņu, vai cilvēku, ar kuru kādreiz ir bijušas tuvas attiecības. Būs jāizdara izvēle mīlestībā.

Jaunava

Jaunavas šonedēļ ar darbiem veiksmīgi tiks galā, tas nozīmē, ka būs vairāk laika savai otrajai pusītei. Tiesa, tavai otrajai pusītei ne īpaši varētu patikt tava čīkstēšana un negativitāte.

Svari

Lai arī ko tu nemēģinātu, tev šonedēļ veiksies. Tāpēc, redzot izskatīgu pretējā dzimuma pārstāvi, nepaej garām un nenokautrējies, bet gan droši uzsāc sarunu. Tevi var sagaidīt patīkams iznākums.

Skorpions

Šonedēļ kļūsi mīļāks un atvērtāks, taču mīlestība nebūs tava šīs nedēļas galvenā prioritāte. Vairāk laika veltīsi sev un pašattīstībai – uz to arī tiecies, mīļotais cilvēks sapratīs.

Strēlnieks

Parādīsies unikāla iespēja uzsākt kaut ko maģisku un elpu aizraujošu, kaut arī šī var izvērsties par ļoti veiksmīgu savienību, zvaigznes iesaka nesteigties, bet gan visu uzsākt pamazām.

Mežāzis

Šis ir laiks, kad piepildīsies tavi viskvēlākie sapņi, tāpēc uzdrošinies sapņot daudz un dikti! Nebaidies no tā, ko apkārtējie varētu padomāt, šis ir tavas pašattīstības laiks! Brīvie Mežāži alks pēc partneriem, kas ir līdzīgi domājoši!

Ūdensvīrs

Šī var izvērsties par veiksmīgu nedēļu karjeras jomā, ne tik ļoti, cik mīlas, taču, ja vēlēsies, tad arī tev var uzsmaidīt veiksme. Attiecībās esošie Ūdensvīri var uzsākt kaut ko kopīgu ar savām otrajām pusītēm.

Zivis

Līdz jūnija vidum tev veiksies, būsi visai harizmātisks, daudz kas notiks tieši pēc tava prāta. Tomēr, uzsākOT attiecības, prātā paturi šo – ja nejūties gatavs, tad saki to uzreiz, nevis velc visu garumā, sāpinot otru!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru