Horoskops 2018. gadam – īsa prognoze katrai zodiaka zīmei

Jaunā gadā visus mūs gaida pārmaiņas. Astrologi paredz, ka 2018. gads atnesīs daudz pārsteigumu. Uzzini ko tu vari sagaidīt jaunajā gadā. 

LAUVA

Vēlies, lai nākamais gads ir laimīgs? Tad gatavojies tam! Gaidāmas romantiskas attiecības. Šajā gadā jūs ar savu partneri pievērsīsiet viens otram vairāk uzmanības un rūpes. Šis gads būs tev ļoti svarīgs. Ja tu esi vientuļš, tad 2018. gads tev atnesīs tavu mūža mīlestību.

VĒRSIS

Pats lielākais notikums ir gaidāms gada beigās. Tieši šajā laikā tev būs īpaša uzmanība jāpievērš intuīcijai. Tā tev priekšā pateiks ko darīt. Vērši, kuriem ir savas otrās pusītes šajā gadā būs ļoti romantiski. Ieteicams ir ar ģimeni doties kādā ceļojumā.

SVARI

Ja tev ir kāda karsta vēlēšanās, tad pielieto visas pūles, lai tā piepildītos, jo šis gads būs tev labvēlīgs. Rudenī un ziemas sākumā ir vēlams doties, kādā ceļojumā un atgūt spēkus. Ja nav iespēju doties ceļojumā, tad vienkārši ar draugiem, ģimeni pavadiet kopā brīvdienas. Relaksējies. Gads gaidāms saspringts, taču neatmet cerības uz sapni.

AUNS

Šis gads tev paliks atmiņā ar romantiskiem, kaislīgiem randiņiem. Vientuļie auni atradīs savu mīlestību. Izbaudi katru minūti ko pavadi kopā ar savu otro pusīti. 2018. gadā tev ir ideāla iespēja saprast, kas tad īsti ir harmoniskas attiecības. Gada beigas – labvēlīgs laiks kāzām.

SKORPIONS

Gads būs, gan labs, gan grūts. Esošās attiecības ar partneri kļūs vēl spēcīgākas kā vēl nekad. Rezultātā lielākā daļa Skorpionu beidzot dosies pie altāra. Lēmumu precēties būs pavisam viegli pieņemt. Skorpioni, kuri vēl nav atraduši savu mīlestību šajā gadā sapratīs, ka tā visu laiku ir atradusies tev blakus. Ir arī sliktā ziņa. Tu kaut kur būsi pazaudējis pacietību un tas pamatīgi bojās tev gadu. Tādēļ pat harmoniskāas attiecībās ir gaidāmi ļoti nopietni strīdi.

 Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru