Horoskops 2018. gadam – īsa prognoze katrai zodiaka zīmei

DVĪŅI

Zvaigznes tev būs labvēlīgas. Nebaidieties pieņemt nopietnus lēmumus. Iespējama draudzības saraušana ar kādu tuvu cilvēku. Harmoniskās partneru attiecībās 2018. gadā pienāks nopietns solis – laulības vai kļūšana par vecākiem. Nebaidies no šādām pārmaiņām, jo tu ar visu spēsi tikt galā. Ja esi vientuļš, tad laiks pievērst uzmanību klubiem un citām izklaides iestādēm.

JAUNAVA

Gads būs ļoti nervozs. Pirmie gada mēneši būs pilni ar grūtībām un pārdzīvojumiem. Gada beigās visas grūtības noklusīs un tu sāksi beidzot pievērst uzmanību mīlestības meklēšanai. Gaidāms grūts posms ģimenes un attiecību vidū. Atceries, ka pārmaiņas vienmēr ir uz labu, lai arī tajā brīdī tas šķiet pretēji.

ZIVIS

Šis ir tas gads, kad tu pilnībā sajutīsi mīlestības klātbūtni sev blakus. Tu satiksi cilvēku, kurš liks tev noticēt mūžīgajai mīlestībai. Sapņi piepildīsies lēnām, taču neatmet cerības. Labs nāk ar gaidīšanu. Diemžēl attiecībās esošās Zivis iespējams pārraus attiecības ar savu partneri.

VĒZIS

Tev gaidāms neslikts gads. Pirmajos gada mēnešos jūs bez problēmām tiksiet galā ar visām grūtībām, kas gaidāms tavā ceļā. Attiecībās esošajiem Vēžiem būs romantisks gads kopā. Rūpīgi nāksies izvērtēt, kuri cilvēki tev blakus nav vajadzīgi.

STRĒLNIEKS

Tev tuvojas mīlestība. Gribēsies izmēģināt ko jaunu un neļauj nevienam tevi no tā atturēt. Vēlams atrast kādu nodarbošanos ar ko brīvajā laikā aizrauties. Godīgi sakot šis gads būs labvēlīgs draudzībai nevis mīlestībai. Ieteicams nedomāt par kāzām un ģimenes pieaugumu. No sākuma izbaudi visu ko dzīve tev kā uz paplātes sniegs.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru