Horoskops 6.maijam – tā var būt lieliska diena

Auns
Neviens tev nesniegs brīvību, lai nāktu un ietu pēc paša iegribas – tev šī brīvība ir jāiegūst pašam. Saturns, zodiaka uzdevumu pārvaldnieks, mudina tevi ņemt savas dzīves vadību savās rokās – jeb, drīzāk, atkal atgriezties pie kontroles pār to.

Vērsis
Veiksme tev šodien uzsmaidīs un visticamāk, no negaidīta virziena. Tu vari būt aizdomīgs, kāpēc tieši tevi piemeklējusi tik liela veiksme, bet cerams, ka tas tevi neatturēs no šīs situācijas izmantošanas savā labā.

Dvīņi
Kāds norādīs uz kļūdu, kuras dēļ esi sācis doties nepareizajā virzienā un ja tu esi tik gudrs, cik pats domā, tad ieklausīsies un mācīsies. Noliec malā savu ego, atkāpies no visa tā, kas tev ir apkārt un centies saskatīt gudro padomu, kuru viņi tev cenšas sniegt.

Vēzis
Ja tev turpmāko dienu laikā rodas neizsakāma vēlme ceļot, tev tai vajadzētu sekot, lai arī kur tā aizvestu. Pārāk bieži pagātnē tu esi bijis pārāk atturīgs un izvēlējies neizmantot izdevību, kura ir acu priekšā. Ir pienācis laiks labot šo kļūdu!

Lauva
Saskaņā ar planētām, turpmākās pāris dienas būs notikumu pilnas, bet uzmanies, jo to, ko iegūsi no viena avota, pavisam viegli varētu pazaudēt citā. Nezaudē piesardzību – kā jau Lauva.

Jaunava
Šis tev var izrādīties lielisks laiks, bet daudz kas ir atkarīgs no tava prāta stāvokļa. Bezrūpīga attieksme ir obligāta, jo tā palīdzēs tev atrast veidus, kā nelielas aizķeršanās pārvērst par triumfu. Filozofiska attieksme pret dzīvi ir tā, pēc kuras tev vajadzētu tiekties.

Lasi arī: Uzzini, ar kādām īpašībām tu esi apveltīts, atbilstoši savam dzimšanas datumam!

Svari
Ja kāds tev piedāvās darījumu, kurš acīmredzami ir izdevīgs, tu, protams, nevilcinoties sagrābsi to ar abām rokām. Tomēr, līdz ar Saturna, ierobežojumu planētas, aktivitāti šodien, atmaksāsies būt piesardzīgam. Situācija var nemaz nebūt tik brīnišķīga, cik izskatās.

Skorpions
Nav nepieciešamības sevi smagi piespiest, jo viss, kas tev ir nepieciešams, tiks vienkārši pasniegts, kad vien tev to vajadzēs. Viens no laimīgas eksistences noslēpumiem ir pieturēties pie vienkāršām vajadzībām un iemācīties izbaudīt un priecāties par ikkatru sīkumu. Šodien tas nebūs grūti.

Strēlnieks
Tu vari domāt, ka esi tālu priekšā saviem sāncenšiem un ka viņi tevi nekad nepanāks, bet neesi tik pārliecināts. Pārāk liela pašpārliecinātība varētu nākt par ļaunu, it īpaši, ja esi no tiem Strēlniekiem, kuri ne pārāk labi mācās no savām kļūdām.

Mežāzis
Šodien cilvēki noteikti vilks kājas un liks tavā ceļā šķēršļus, bet tu nedrīksti asi reaģēt. Vislabākā pieeja ir izlikties, ka tevi tas it nemaz neuztrauc, viņiem tas ātri apniks un viņi dosies meklēt vieglāku mērķi.

Ūdensvīrs
Tavs prāts šobrīd ir pilns ar interesantām idejām, no kurām jebkura varētu padarīt tevi bagātu un slavenu. Taču, neaizraujies tik ļoti, ka sāc uzskatīt, ka tikai tavas idejas ir no svara. Atrodi kopīgu valodu ar līdzīgi domājošajiem un jūs varētu sasniegt kaut ko patiešām ievērojamu!

Zivis
Tu pēc dabas varbūt arī esi dāsns, bet tas nenozīmē, ka tev vajadzētu izmest naudu uz cilvēkiem tā, itkā tā vairs nebūtu nepieciešama. Patiesībā, planētas brīdina, ka turpmāko pāris dienu laikā varētu nākties patērēt savus uzkrājumus. Tev tādi vispār ir?

LA.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru