Horoskops nedēļai no 13. līdz 19. novembrim – uzmanies no blēžiem!

Uzzini, kas šonedēļ sagaidāms katram Zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs nedēļas notikumi, tad izlasi  horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šonedēļ ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

 

Auns Izvairies no runām par citiem cilvēkiem – daži to uztvers kā aprunāšanu, un mainīs domas par tevi, bet citi – tavu stāstīto atstāstīs citiem. Informācija šonedēļ izplatīsies ātrāk nekā tu domā.

Vērsis Spēsi labi saprasties ar apkārtējiem un arī iepatikties. No tevis staros pozitīva enerģija, kas jo īpaši piesaistīs arī pretējo dzimumu. Esi ieturēts un nepiekrīti katram piedāvājumam, kas parādās!

Lasi arī: Mīlestības horoskops 2017. gada novembrim

Dvīņi Satiekoties ar citiem, mazāk runā par sevi, bet vairāk ieklausies tajā, ko tev saka apkārtējie! Nedomā par sevi, šoreiz mēģini izpalīdzēt citiem! Ticiet mums – tas jums nāks atpakaļ dubultā!

Vēzis Radīsies iedvesma darīt kaut ko pamatīgu, taču trūks motivācijas! Šonedēļ ieteicams mazliet noslēgties un vairāk laika pavadīt vienatnē, tādā veidā sakārtojot domas un morāli atpūšoties. Ieteicamas sportiskas aktivitātes negatīvo emociju izgāšanai.

Šķir lapu tālāk, lai izlasītu horoskopu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Nav komentāru

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *