Horoskops rudenim: Kas šajā gadalaikā citiem liks tevī iemīlēties

Noskaidro, kādēļ tevī būs vērts iemīlēties septembra, oktobra un novembra mēnešos! 

AUNS Tu apkārtējos savaldzināsi ar savu raksturu un temperamentu! Tava noteiktība un uzstājība kādam var šķist neizsakāmi pievilcīga. Nebaidies parādīt to, kas tu esi!

VĒRSIS Šoruden kāds tevi var iemīlēt tavas pacietības dēļ. Parūpējies, ka pret apkārtējiem izturies ar cieņu!

DVĪŅI Ja kāds tevī iemīlēsies, tad noteikti pateicoties tavai lieliskajai humora izjūtai un atvērtajai dabai. Neuztraucies par sīkumiem!

VĒZIS Tevī ir vērts iemīlēties pateicoties tavai gādīgajai dabai un maigajai personībai. Centies pret cilvēkiem būt laipnāks un pretimnākošāks, radot par sevi labu iespaidu!

Lasi arī: Septembra horoskops – svarīgākie datumi katrai zodiaka zīmei

LAUVA Ja kāds tevī iemīlēsies, tad noteikti tavas ugunīgās personības dēļ, kura uz vēsā rudens fona jo īpaši izcelsies!

JAUNAVA Kad beigsi būt tik kritisks pret sevi un arī apkārtējiem, tu sāksi raudzīties uz dzīvi pavisam citās krāsās. Iespējams, ka pirmos soļus attiecību sākšanai spert būs lemts tieši tev.

SVARI Kāds iemīlēsies tavā skatījumā uz kādu konkrētu situāciju. Viņam liksies, ka tava domāšana ir daudz citādāka nekā citiem.

SKORPIONS Tu, visticamāk, iepazīsies ar kādu, kurš ar tevi būs nonācis līdzīgā situācijā, tomēr iemīlēsies tajā, kā tu risini dažādas problēmas, un kā tu uz tām raugies.

Lasi arī: Šīm zodiaka zīmēm septembris būs īpaši veiksmīgs mēnesis

STRĒLNIEKS Kāds tevī iemīlēsies tad, kad tu to vismazāk gaidīsi un gribēsi. Ļoti iespējams, ka attiecībās esošajiem Strēlniekiem tas sagādās tikai liekas problēmas.

MEŽĀZIS Ja mazāk laika veltīsi karjerai, bet vairāk laika citām aktivitātēm, piemēram, sportam, tad visai strauji iepazīsies ar jauniem cilvēkiem un to vidū sastapsi kādu, kuram tu šķitīsi ļoti īpašs.

ŪDENSVĪRS Tev ieteicams iziet no savas komforta zonas. Jo vairāk iesaistīsies aktivitātēs, kādās līdz šim vēl neesi iesaistījies, jo lielākas izredzes būs sastapt kādu, kas tev patiešām patīk. Turklāt, zvaigznes sola abpusējas simpātijas.

ZIVIS Ja nebūsi naivs, tad iemīlēsies tajā cilvēkā, kuru esi pelnījis, bet tevī vērts būs iemīlēties dēļ tavas attieksmes pret apkārtējiem cilvēkiem – kādu spēsi patiešām iedvesmot!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Nav komentāru

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *