Horoskops rudens mēnešiem – īsta mīlestība vai īslaicīga dēka?

 

Mīlestības prognoze septembrim, oktobrim un novembrim. Kurām Zodiaka zīmēm šis būs veiksmīgs periods jaunu attiecību veidošanai, bet kurām labāk koncentrēties uz karjeru?

AUNS

Diemžēl Auniem šie trīs mēneši mīlas jomā nesola neko grandiozu, un neko tik maģisku, lai veidotu jaunas attiecības, jo Jupiters atrodas jums neizdevīgā stāvoklī. Var gadīties, ka veidojas nepareizi priekšstati par potenciālajiem partneriem, kas beigās nes tikai ciešanas un vilšanos.

Attiecībās esošajiem Auniem no konfliktiem šajā gada periodā diemžēl neizbēgt, tikai stiprākie tam tiks pāri, tādā veidā nostiprinot un uzlabojot attiecības.

VĒRSIS

Jaunu attiecību uzsākšanai ne tik piemērots periods, kā esošo uzlabošanai. Ne īpaši labs laiks, lai domātu par partneru maiņu. Veiksies tieši jau attiecībās esošajiem, jo rudens jums būs teju ideāls laiks, lai beidzot uzsāktu kopdzīvi (ja vēl neesat to sākuši), vīrieši var nopietni apsvērt ideju par partneres bildināšanu. Dažiem rudens var izvērsties kā sākums kaut kam jaunam – iespējams arī ģimenes pieaugums.

DVĪŅI

Trakais periods ir cauri, tagad tu vari mazliet nomierināties un atvēlēt vairāk laika attiecībām un mīlestībai. Daži Dvīņi var uzsākt attiecības, kuras balstītas tikai uz kaisli un seksu, citiem šis var izrādīties kā laiks, kurā viņi sastop savu ilgi meklēto mūža mīlestību. Te nu gan būtu jāatceras, ka tas notiks tieši tad, kad to vismazāk gaidīsiet.

VĒZIS

Šajā periodā centies vairāk laika veltīt savai otrajai pusītei, jo visai iespējams, ka radīsies konflikti saistībā ar šo problēmu. Nepadari savu mīļoto greizsirdīgu, lai kaut kādā veidā pārbaudītu viņu, veltiet vairāk laika kopīgai attīstībai! Turklāt, šis ir ideāls laiks, lai atrastu jaunus draugus!

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru