Īstais iemesls, kāpēc kāds tevī iemīlēsies 2018. gada nogalē, atkarībā no horoskopa

Joprojām esi vientuļš, taču vēlies attiecības? Šis gads solās būt panākumiem un mīlestības pilns ikvienam, vajag tikai rīkoties! 

Lūk, kādas īpašības būs tās, kuras liks kādam tevī šogad iemīlēties!

Auns

Tu esi aktīvs, apņēmīgs un ambiciozs. Tu pievelc cilvēkus un tev piemīt visbrīnišķīgākā spēja noteikt, kad kāds patiesi par tevi interesējas un rūpējas un kad kāds vēlas tevi izmantot savtīgos nolūkos.

Vērsis

Tu esi pacietīgs un pašpārliecināts, tu vairāk par visu spēj novērtēt savā dzīvē esošos cilvēkus.

Dvīņi

Tu esi inteliģents un zinātkārs, tev piemīt lieliskas komunikācijas prasmes, kuras ir lielisku attiecību pamats.

Vēzis

Tu esi savienots ar savu emocionālo pusi, tu aizstāvi tos, kurus mīli, kā arī tu esi neticami uzticams.

Lauva

Nav vārdu, kuri spētu aprakstīt tavu silto un dāsno sirdi. Tu zini, ka dzīvē svarīgākais ir dalīšanās mirkļos, viss pārējais ir tik vien kā pakaļplāna troksnis.

Jaunava

Tu esi ļoti apzinīga, ambicioza un atklāta persona. Atklātība ir ļoti atsvaidzinoša vecumā, kurā visiem ir pa kādam noslēpumam. Tu vienmēr izrādi mīlestību un pieķeršanos apkārt esošajiem cilvēkiem. Ikviens būtu priecīgs saņemt kaut vai pusi no tās mīlestības, ko tu spēj dāvāt savam mīļotajam cilvēkam.

Svari

Tu esi patiesa persona, kuru laimīgu padara viss vienkāršais. Tu jebkurā brīdī labprātāk paliktu mājās un baudītu klusu vakaru kopā ar mīļoto, nekā piedzīvotu trakulīgu ballīti. Tu patiesi novērtē tos cilvēkus, kuri ir tev tuvi, kā arī pārliecinies, ka viņi jūt tevis izstaroto mīlestību.

Skorpions

Tu esi pašpārliecināts cilvēks, kurš ir gatavs sasniegt visus plānus. Ja tu kādu mīli, tu noteikti viņu nepievilsi, lai arī kas nenotiktu. Tu vairāk par jeb ko citu godā jūsu mīlestību.

Strēlnieks

Tu esi optimistiski noskaņots cilvēks, kurš tic, ka dziļi sirdī visi ļaudis ir labi. Šāds pozitīvs vēriens uz dzīvi ir patiesi lielisks, tas spēj nomierināt ikvienu, ko satiec savā ceļā.

Mežāzis

Tu esi gudrs, apņēmīgs un ambiciozs. Cilvēki labprāt atrodas tev blakus, bet tikai daži spēj izturēt tevis noteiktos kritērijus. Ja tu kādu mīli, šis cilvēks kļūst par tavu dzīvi, lai arī kas notiktu, tu vienmēr būsi līdzās savai otrajai pusītei.

Ūdensvīrs

Tev patīk palīdzēt cilvēkiem, sniegt padomu un būt blakus, kad tev tuvajiem cilvēkiem tas nepieciešams.

Zivis

Izdomas bagāts, radošs un sirdssilts, tu esi patiess mīlnieks.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru