Ja jūs kāds nodeva, tas ir kā “eksāmens” augstāku spēku priekšā

Ja jums kāds “iedur dunci mugurā” un jūs nodod, tas nozīmē, ka jūs tiekat pārnesti uz augstāku enerģijas līmeni. Citiem vārdiem sakot, tas atbrīvo cilvēku, lai viņš virzītos tālāk. Izklausās dīvaini? Izlasi!

Atkāpjoties no vecās dzīves ikdienas, vienlaikus tiek atvērtas arī jaunas iespējas. Katru reizi, kad cilvēks piedzīvo ārkārtēju sāpju punktu, viņam vienlaikus tiek nosacīti dota arī maksimālas žēlastības iespēja.

Pēc fiziskām ciešanām cilvēkam atveras astrālā enerģijas plūsma, bet pēc emocionālām sāpes – atveras garīgā enerģijas plūsma. Garīgā vilšanās attiecīgi atver garīgo izeju no vecā, garīgā vilšanās noved pie smalkākas un niansētākas pasaules uztveres.

Daudzi cilvēki ļoti bieži un uz ilgu laiku iestigst kādā ikdienas rutīnā un situācijā vai tēlā. Un bieži tikai caur sāpēm un ciešanām mēs varam  “atvert acis” un plašāku pasauli un iespējām.

Vai ir iespējams emocionāli neciest? Neiespējami – jo šī sajūta un nosacījums mums ir  iestrādāts cilvēka būtībā – dvēseles pacelšanai un aktīvai attīstībai.
Bet kāpēc tas tā ir? Šis ir izvēles process starp pagātni un nākotni. Bailes zaudēt šo ērto, pazīstamo, pierasto … jums bieži jāizvēlas: bailes vai mīlestība. Galu galā, ja cilvēks neuzticas kam dziļākam – viņš sāk spēlēt spēles ar sevi. Cilvēks sapņo pārvaldīt katru dienu, minūti un sāk atkal ciest, kad plāni sabrūk. Viņš ir praktiski spiests ņemt audeklus un krāsas un gleznot dzīvi jaunā veidā.

Lasi arī: 10 interesanti un neparasti fakti par katru zodiaka zīmi

Atkal bailes, spriedze … Tāpēc nav iespējams nejust sāpes, ja vien ir pieķeršanās/ emocijas, bet nav ticības liktenim. Tāpēc nodevība ir eksāmens, lai uzticētos savam augstākajam “ES”. Bet bailes  jāaizstāj ar mīlestību un ticību sev!

Oksana Kokota

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru