Kāds vīrietis tev vajadzīgs saskaņā ar zodiaka zīmi? Horoskops sievietēm

Katra sieviete cenšas sev atrast ideālu vīrieti. Protams, ideāls mums visām ir kaut kas pilnīgi atšķirīgs! Kā veidojas sieviešu priekšstati par to?

Būsi pārsteigta, bet zodiaka zīmei šai izvēlē nav pēdējā vieta. Šodien pastāstīsim par to, kādi vīrieši vajadzīgi katrā zodiaka zīmē dzimušai sievietei.

Auns: Intelektuālis
Auni meklē tieši tādus partnerus, kas aktīvi atbalstīs sarunās par intelektuālām tēmām. Šajā zīmē dzimušās sievietes arī meklē godīgumu un pārliecinātību par sevi kā vīrieša galvenās īpašības.

Vērsis: Vīrietis ar stipru gribasspēku
Vērši ir ļoti uzticamas partneres. Viņām vajadzīgi vīrieši, kuri zina visu par romantiku un kaislību, kā arī tie, kuriem ir patiešām spēcīgs gribasspēks.

Dvīņi: Godīgs vīrietis
Šīs zīmes pārstāvēm vajadzīgs amizants, rotaļīgs vīrietis, kas vienmēr paliek godīgs.

Vēzis: Labsirdīgs vīrietis
Šīs zīmes pārstāves meklē vīrieti, kas būtu rakstura ziņā līdzīgs viņām pašām. Viņam jābūt godīgam, sirsnīgam un pašpietiekamam.

Lauva: Koķets vīrietis
Tā kā šajā zīmē dzimušām sievietēm patīk vieglums un koķetērija, viņas meklēs arī līdzīgu vīrieti.

Jaunava: Pacietīgs vīrietis
Jaunavām vajadzīgs vīrietis, kas vienmēr būs uzticams plecs, kas atbalstīs viņas vajadzīgajā brīdī.

Svari: Lojāls vīrietis
Šai zīmē dzimušām sievietēm vajadzīgs vīrietis, kas spēj pielāgoties viņas noskaņojumam, bet tai pašā laikā paturēs arī savus uzskatus.

Skorpions: Kaislīgs vīrietis
Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē, ir apveltītas ar spēcīgu seksuālo enerģiju, tāpēc viņām vajadzīgi partneri, kas temperamenta ziņā ir līdzīgi.

Strēlnieks: Juteklisks vīrietis
Šīs zīmes sievietei vajadzīgs vīrietis, kas ar humora izjūtas palīdzību spēj noņemt spriedzi, kas sajutīs, kad un ko jāizdara, lai uzlabotu savas mīļotās garastāvokli.

Mežāzis: Darbīgs vīrietis
Sievietes, kas dzimušas Mežāža zīmē, visvairāk prieka gūs attiecībās ar vīriešiem, kuri ir darbīgi, čakli, attapīgi un asprātīgi.

Ūdensvīrs: Mīļumiņš
Šīs zīmes pārstāves alkst atrast apburošu, sabiedrisku un kaislīgu partneri. Tam blakus viņa varēs justies atslābināta un pārliecināta par sevi.

Zivis: Romantiķis
Jūtīgajām Zivīm vispievilcīgākais šķitīs līdzjūtīgs un empātisks partneris, kuram piemīt spilgta iztēle. Partnerim jāprot parādīt sava jūtīgā puse!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close