Kas katrai zodiaka zīmei jāpaveic 2017. gadā

Vēlēties kaut ko, protams, ir ļoti labi, taču ar vēlēšanos vien nepietiek – ir jārīkojas! Nospraud mērķus, apsoli tos izpildīt sāc rīkoties – ej pretī saviem sapņiem!

Šoreiz mēs Tev piedāvājam iepazīties ar paveicamo lietu horoskopu 2017. gadam, tas gan būs tāds mazliet nenopietns, taču smelties iedvesmu rīkoties mēs noteikti varam!

AUNS

Trakais un izaicinošais Auns dzīvo, lai piedzīvotu skudriņas pārskrienam pār visu ķermeni. Nekas neliks viņa dvēselei gavilēt vairāk par izlēkšanu ar izpletni no lidmašīnas un brīvo kritienu. Auns būs sajūsmināts sajust. kā viņa sirds trauksmaini sitas pirms izpletņa atvēršanās un drošas piezemēšanās uz zemes.

 

VĒRSIS

Vērsis zina tikai vienu veidu, kā dzīvot – caur sajūtām. Viņš mīl sajust dažādas smaržas, redzēt skaistus skatus un izbaudīt jaunus ēdienus, nekas viņu nesātinās vairāk par iespēju nogaršot visas pasaules ēdienus. Vērsim noteikti 2017. gadā jānogaršo gardākie ēdieni, kādus vien var atrast, ideālā variantā apvienojot to ar ceļošanu.

 

DVĪŅI

Dvīņiem nepieciešams mirklis, kurā paspīdēt. Dvīņi ir apveltīti ar dažādām prasmēm un tādēļ viņi alkst uzstāties plašas publikas priekšā. Protams, lai to darītu ir daudz un dikti jāpraktizē vēlamais priekšnesums, šīs zīmes pārstāvji nebūs apmierināti, ja uzstāšanās nebūs iespaidīga.

 

VĒZIS

Ja Vēzim tik dota iespēja, viņam nav nekā aizraujošāka par trenēšanos un gatavošanos maratonam. Vēzis sevi piespiedīs sasniegt jaunus mērķus un nekāda gadījumā nepadosies pusceļā. Turklāt, cik viņš būs lepns un gandarīts par paveikto, kad sasniegs finiša līniju!

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close