Mīlestības horoskops no 12. līdz 18. martam

Uzzini, kas šonedēļ mīlestībā gaidāms katram Zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs nedēļas notikumi, tad izlasi  horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šonedēļ ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

 

 

AUNS Lai attiecībās uzsāktu ko jaunu, sākumā ir nepieciešams palaist vaļā visu veco un negatīvo. Vēlēsies daudzas lietas no savas pagātnes aizmirst tā, it kā tās nemaz nebūtu bijušas. Uzmanīgi ieklausies sava mīļotā cilvēka teiktajā, jo tam būs savs zemteksts!

VĒRSIS Katra romantiskā pieredze ietekmē arī turpmākās. Iespējams, ka esot ar savu partneri, sāksi domāt par iepriekšējām attiecībām, un, sev nemanot, salīdzināsi tās. Izanalizē visu savu attiecību vēsturi un mēģini saprast tās kļūdas, kuras esi pieļāvis tu pats!

DVĪŅI Viss, kas saistīts ar sociālo dzīvi, šonedēļ liegs pilnībā izbaudīt attiecības un veltīt pietiekami daudz laika mīļotajam cilvēkam. Ja vēlies, lai notiktu izmaiņas, ir jārīkojas, nevis jācer, ka viss atrisināsies pats no sevis!

VĒZIS Darba un karjeras sfērā smaga nedēļa. Tā rezultāta var nākties savas emocijas uzgāzt partnerim. Tev ir nepieciešams tikt skaidrībā ar visu, kas notiek ārpus attiecībām, un nejaukt to visu kopā! Tavam mīļotajam cilvēkam tas nav jāpacieš, tāpēc mēģini savaldīt negatīvo enerģiju un negāzt to uz tiem, kas pie nekā nav vainīgi!

LAUVA Šķitīs, ka nekas tevi līdz galam neapmierina, viena no lietām būs tava partnera uzvedība. Kaut arī tas nebūs nekas krimināls vai arī bezgalīgi traks, tu tāpat ilgi nespēsi klusēt. Labāk saki uzreiz, nevis ļauj emocijām sakrāties, citādi no dusmām eksplodēsi!

JAUNAVA Iespējams, ka attiecībās valda noslēpumi, kas saistīti ar naudu. Neslēpiet tos viens no otra! Esiet atklāti, un tas jums palīdzēs tikt lielākā skaidrībā ar visu notiekošo! Ja kopīgi vēlaties investēt, tad labāk uzgaidiet!

SVARI Izvairies no vēlmes stāstīt visu saviem draugiem. Ir lietas, kurām ir jāpaliek tikai tavā un tava mīļotā cilvēka starpā! Daudzi cilvēki uzskata, ka par tevi zina daudz labāk, it īpaši to, kas tev ir nepieciešams, tomēr tā ne vienmēr ir taisnība.

SKORPIONS Iespējams, ka uzsāksi afēru ar kādu no darba kolēģiem, un situācija beigu beigās var kļūt pavisam nelāga. Pirms padodies tādiem kārdinājumiem, apsver visus plusus un mīnusus, kā arī to, vai spēsi tikt galā ar visām iespējamajām sekām. Esi prātīgs!

STRĒLNIEKS Beidzot sapratīsi, kuras ir tās attiecību sfēras, pie kurām ir nepieciešams piestrādāt. Sāciet visu ar kārtīgu izrunāšanos. Iespējams, ka tu pats neesi bijis labāks, un daudzas lietas esi paturējis pie sevis. Šoreiz mēģini būt atklāts pret partneri, tomēr tādā veidā, kas būtu saudzīgs pret viņu.

MEŽĀZIS Var gadīties, ka partnerim pasaki ko tādu, ko vēlāk nožēlosi, it īpaši, ja tas ir saistīts ar bērniem. Vēlēsies situāciju labot, taču reizēm vārdi cilvēkus var pārāk aizskart. Kaut arī tu savu partneri pazīsti vislabāk, tev būs grūti saprast, kā viņam izlūgties atvainošanos.

ŪDENSVĪRS Meklēsi dažādus veidus, kā tikt ārā no nelāgās situācijas, kurā esi iekūlies, tomēr pareizākais veids būs tieši tas grūtākais. Sapratīsi, ka ir noslēpumi, kurus ilgi nevaru turēt pie sevis, tāpēc beidzot tos atklāsi. Meli un noslēpumi neizglābs attiecības!

ZIVIS Tas, ka tavam partnerim iet labi ar finansēm, nenozīmē, ka tu vari nevīžīgi rīkoties ar naudu. Iespējams strīds, kas saistīts ar tieši šo sfēru. Nepieļauj kļūdas – neveic bezjēdzīgus pirkumus! Būs labāk, ja šonedēļ dzīvosi taupīgi!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru