Noskaidro, kas zodiaka zīmēm jāatstāj aiz muguras 2017. gadā

Viss, kas tev jāpalaiž garām!

Auns

Jums nepieciešams pērnajā gadā palaist vaļā visas situācijas, kurās jūs nekļuvāt par uzvarētājiem. Jums nav vienmēr visur jābūt pirmajiem vai uzvarētājiem. Ieguldiet visus savus spēkus un ziniet, ka izdarījāt visu, lai pēcāk nevajadzētu nožēlot. Pasaule jau tā rada spiedienu, tad kādēļ radīt vēl papildu spiedienu uz sevi?

Vērsis

Atstājiet pērnajā gadā visas reizes, kad pieņēmāt nepareizus lēmumus. Katru reizi, kad domājāt, ka darāt jebko pareizi, taču viss pavērsās pret jums, saprotiet, ka arī tā mēdz gadīties. Cilvēka dabā ir kļūdīties, tādēļ nevar sevi tajā nemitīgi vainot. Laidiet vaļā visas šīs situācijas.

Lasi arī: Šīm zodiaka zīmēm 2018. gadā visvairāk veiksies mīlestībā

Dvīņi

Jums nepieciešams aizmirst par katru iespēju, kuru jūs domājat, ka palaidāt garām. Jūs nevarat pagūt vienmēr visu izdarīt. Vienlaikus jūs varat atrasties tikai vienā vietā. Diemžēl jūs neesat ar pārcilvēciskām spējām apveltīta persona, tādēļ dzīvē sastapsieties ar virkni dažādu lietu, kuras gluži vienkārši nepagūsiet izdarīt. Netramdiet sevi par to, kas būtu, ja būtu, jo jums ir jādzīvo tagad un jāsamierinās ar to, kas ir.

Vēzis

Palaidiet vaļā to cilvēku, ar kuru kādreiz bijāt kopā, kuru mīlējāt, taču beigās pazaudējāt. Jūs nevarat izbēgt no tā, ka cilvēki jūsu dzīvē nāks un ies. Jums nav viņi jāaizmirst, vienkārši iemācieties viņus reizi un uz visiem laikiem palaist vaļā. Atcerieties par viņiem un atminieties arī visu labo, ko viņi jūsu dzīvē ir snieguši, nevis nemitīgi domājat par to, ko viņi ir paņēmuši sev līdzi.

 Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!
Iesaki šo rakstu citiem!

 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *