Šīm zodiaka zīmēm 2018. gadā visvairāk veiksies mīlestībā

2018. gads neviļus daudzām zodiaka zīmēm paliks atmiņā, tomēr tieši šīm jo īpaši, jo pastāv augstas izredzes atrast mīlestību un izveidot attiecības. 

2017. gads tuvojas beigām, un drīz varēsim saskandināt šampānieša glāzes par 2018. gada pienākšanu. Uzzini, kurām zodiaka zīmēm šis gads būs īpaši labs un veiksmīgs mīlestībā!

Visām šajā rakstā minētajām zodiaka zīmēm ir lielas izredzes izveidot jaunas attiecības, vai tiem, kas jau ir attiecībās, pamatīgi nostiprināt esošās. Daži pat izvēlēsies iestūrēt laulību ostā!

Lasi arī: Mīlestības un romantisko attiecību horoskops 2018. gadam

AUNS

Šis periods Auniem sola neviltotu mīlestību, patiesu kaisli, bet dažiem – iestūrēšanu laulības ostā.

Pēc saspringta 2017. gada, Auns beidzot būs gatavs palaist vaļā visu veco – tai skaitā arī bijušo partneri, ja ar tādu ir bijušas lielas un patstāvīgas nesaskaņas. Auns beidzot būs gatavs iemīlēties no jauna, un izdzīvot to visu gluži tā, it kā tas notiktu pirmo reizi.

Gads iepriecinās arī tos, kuri jau ir satikuši savu likteni – esošās attiecības kļūst vēl izturīgākas, romantiskās saiknes iegūst praktiski neizjaucamu raksturu.

Ja ilgu laiku esi bijis viens, un tā vien liekas, ka jau sen esi gatavs attiecībām, tad 2018. gadā tam ir vislielākās izredzes notikt, turklāt, jaunizveidotās attiecības būs daudz nopietnākas par iepriekšējām, kā arī tu pats tajās jutīsies daudz labāk.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru