Trīs interesantas un mazliet šokējošas lietas par katru zodiaka zīmi

 

SVARI

1. Viņš ir ļoti izvēlīgs, bet tikai ne cilvēku ziņā. Viņa sirdi var iegūt praktiski jebkurš, kurš izrādīs mazāko interesi un pateiks, ka viņš ir viens super-foršs cilvēks. Svari dzīvē pieļauj daudz kļūdu, viņiem ir grūti uzkāpt uz tā viena konkrētā ceļa, kas visu mūžu viņu vestu uz priekšu, bet toties viņa dzīve nekad nav garlaicīga, jo tajā viss nepārtraukti mainās.

2. Viņi diezgan ātri pamana, vai viņiem iepazītais cilvēks patīk vai nē, tādēļ arī viņiem ne brīdi nav jāizliekas. Dažkārt par sevi ir mazliet pārāk augstās domās, tādā veidā cenšoties aizvainot citus cilvēkus, bet gadiem ritot, šī īpašība pazūd. Attiecībās viņiem ir jāsaglabā romantika un pārsteigumi, citādāk viņiem attiecības šķitīs pilnīgi nekādas.

3. Viņi nekad nespēj izteikt samākslotus komplimentus – viņi vienkārši paši nav samāksloti. Svari mēdz ignorēt īsziņas, ignorēt zvanus, bet tas nav nekas personisks. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka Svari vienkārši dažreiz nevēlas runāt. Viņi reti kad sper pirmo soli, tādēļ, ja vēlies iekarot Svaru sirdi, tad, visticamāk, ka viss būs jādara tev.

SKORPIONS

1. Bieži pieņem lēmumus, nedomājot, kādas varētu būt darbības sekas. Viņam nepatīk sēdēt uz vietas un gaidīt, kad kaut kas notiks. Visu vajag tagad un tūlīt – ir jānotiek kaut kādai darbībai. Viņam ļoti svarīgas ir jūtas – pašam ir grūti tās izpaust un parādīt, bet to ļoti gaida no citiem cilvēkiem. Kad pieradīs, tad arī viņš pats parādīs.

2. Viņam riebjas raudāt citu cilvēku klātbūtnē, bet, ja viņš to dara, tas nozīmē, ka viņam patiešām sāp no visas sirds. Skorpions ir viens no labākajiem draugiem, jo ļoti labi prot glabāt noslēpumus – viņam patiešām var uzticēties, jo viņš nekad nedarīs citiem cilvēkiem tā, kā nevēlētos, lai dara viņam pašam.

3. Skorpiona problēma ir tāda, ka viņš vienmēr grib zināt “kāpēc?”. Tie Skorpioni, kuriem ir attiecības, krāpj ļoti reti, jo viņi nekad neuzsāktu nopietnas attiecības, ja nebūtu pilnīgi pārliecināti par to, ka viņi to vēlas. Skorpions ir neglābjams romantiķis ar samaitātu prātu, tieši tādēļ viņš gultā praktiski vienmēr ir lielisks.

STRĒLNIEKS

1. Viņš ir ļoti apdomīgs cilvēks. Lai arī lidinās pa gaisu un no malas šķiet kaut kas pilnīgi nenopietns, tā nav viņa patiesā seja. Tā viņš vienkārši sevi uztur pie dzīvības. Viņā ir visa labā savienojumi – gudrs, laipns, atsaucīgs, sabiedrisks – viņš vienkārši ir ļoti foršs cilvēks. Katram vajadzētu savā draugu lokā vienu Strēlnieku.

2. Viņš vienmēr ir atklāts par to, kas viņš ir. Neko necenšas no sevis tēlot un izdomāt – tu vienmēr redzēsi viņa patieso “es”. Strēlniekam ir ļoti sakāpinātas emocijas – kad viņš ir priecīgs, tad staro no laimes, bet, kad dusmīgs, viņš ar kailām rokām var sagāzt kalnus. Cīņa, kas viņam visu laiku ir sevī – viņam pārāk daudz rūp pilnīgi viss!

3. Lielākais kritiķis Strēlniekam ir viņš pats. Strēlnieka uguns var sasildīt tavu dvēseli, iekvēlināt kaisli vai arī sadedzināt visu tavā ceļā, tāpēc uzmanies! Viņš nekad negrib izskatīties vājš. Ja viņam tamdēļ būtu jāizliekas, ka viņam nav emociju, viņš to darīs. Strēlnieks vienmēr par daudz raizējas, viņam jāsaprot, ka viss nav tik ļauni, kā viņš domā.

Lasi vēl: Zodiaka zīmes attiecībās: Galvenais faktors, kas ietekmē tavas attiecības

MEŽĀZIS

1. Mežāzis ir ļoti labs draugs. Viņam ir svarīgi, kā jūtas viņa tuvie cilvēki, bet ne vienmēr to izrādīs. Uz galvas kāpt viņam nevajag, jo pie Mežāža pierod. Un, ja viņš pēkšņi aizies no tavas dzīves, tu vairs nezināsi, kur likties. Bet diemžēl neko no tā visa salabot nevarēs. Viņš zina savu vērtību, tāpēc nekad nebūs ar cilvēkiem, kuriem par to nav ne jausmas.

2. Viņš ir spēcīga personība – ja būs izlēmis tevi izdzēst no savas dzīves, tas nenozīmē, ka viņš tevi ir pārstājis mīlēt, vienkārši Mežāzim pietiek spēka un apņēmības izdarīt pareizās izvēles.Viņš ir mentāli ļoti spēcīgs, tomēr tajā pašā laikā diezgan viegli ievainojams. Lielākā daļa Mežāžu ir jauki un mīļi, līdz tiek nokaitināti.

3. Dažkārt Mežāzis ir tik atklāts, ka viņu patiesība var griezt kā nazis. Viņam nav pilnīgi nekādas cieņas un līdzjūtības pret cilvēkiem, kuri neizmanto veselo saprātu. Bet Mežāzi nekad nevajag atstāt vienu – viņi tad sāk domāt pārāk daudz, kas var viņus sākt vest depresijā. Tam, kurš iemīlas Mežāzī, tā būs grūtākā lieta, ko viņš dzīvē ir darījis.

ŪDENSVĪRS

1. Viņš no ārpuses šķiet ļoti pašpārliecināts, bet iekšpuse viņam ir ļoti viegli ievainojama. Viņš ir spēcīga personība, bet arī ar tikpat spēcīgām emocijām, kuras visdrīzāk viņš izpaudīs tad, kad atradīsies viens pats tumšā istabā. Viņam nepatīk strīdēties pretī mīļajiem cilvēkiem, jo viņi uzskata, ka labāk ir nestrīdēties, nekā pazaudēt mīļotos.

2. Kad viņam sāk kāds rūpēt ļoti, ļoti, tad tā kļūst par viņa atkarību. Viņš īsti nav cīnītājs, bet, ja tas būs nepieciešams, viņš par tādu kļūs, un uzticies man, tas nebūs skaisti. Ūdensvīrs nekad tev nelūgsies – ja tu gribēsi aiziet, viņš to ļaus darīt. Ja nodarīsi viņam pāri, viņš nekad to neaizmirsīs – nekad!

3. Viņam ir diezgan grūti izteikt savas emocijas, bet viņš to prot izdarīt ar rakstīšanas, zīmēšanas vai mūzikas palīdzību. Ūdensvīram ir ļoti laba atmiņa, viņš nekad neaizmirsīs, kā tu viņam esi licis justies, tāpēc nemaz nemēģini pielabināties un izlikties, ka viss ir kārtībā. Šo zīmi pievelk viss neparastais.

ZIVIS

1. Viņam jebkuras attiecības atstāj ļoti lielu iespaidu uz visu dzīvi. Viņš principā nekad par tām nebeidz domāt. Pat mazi sīkumi visu laiku par tām atgādina, tomēr viņš ir pārāk lepns, lai to kādam atzītu. Dieva dēļ kāds zinās, ka viņam vēl aizvien ir jūtas. Viņu piesaista skaisti cilvēki, jo uzskata, ka skaistiem cilvēkiem ir skaistas dvēseles – šajā arī bieži nākas vilties.

2. Viņām ļoti labi padodas izsekošana, spiegošana – neko no viņas nav iespējams noslēpt. Ja viņām tas būs vajadzīgs, viņas nekad tev neļaus aiziet. Zivis ļoti labi prot noslēpt emocijas, tomēr tas nenozīmē, ka viņas to vienmēr darīs. Kad viņas tiek nokaitinātas, viņas var kļūt pat ļoti rupjas, tādēļ vispār neieteiktu mēģināt.

3. Viņas vienmēr pievērš uzmanību tam, ko cilvēki dara, jo viņas zina, ka darbi runā skaļāk par vārdiem. Zivis ir uzticīgas, spēcīgas un inteliģentas. Un jābrīdina – ja tu viņām nepatīc, tad viņas tev to noteikti darīs zināmu, tomēr ir arī dažas liekulīgas Zivtiņas, kuras tēlos tavu labāko draugu, bet slepus durs dunci mugurā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru