Uzzini, ar kādām īpašībām tu esi apveltīts, atbilstoši savam dzimšanas datumam!

 

5 – brīvības simbols

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, ir avantūristi un piedzīvojumu meklētāji, viņi ir ļoti sabiedriski, ziņkārīgi un universāli cilvēki. Bieži vien šis skaitlis ir ģēniju zīme, kā arī 5. datumā dzimušajiem ir tieksme uz misticismu, jo viņus pievelk viss noslēpumainais, dīvainais un nezināmais. Galvenais padoms, kuru gribas dot šiem cilvēkiem – piebremzējiet! Neizdariet pārsteidzīgus secinājumus un neskrieniet notikumiem pa priekšu, jo Jūsu nepacietīgā daba un vilkme uz ātru lēmumu pieņemšanu var izspēlēt ar Jums ļaunu joku un padarīt nelaimīgus.

6 – tas ir mīlestības un savstarpējās sapratnes, godīguma un uzticības, kā arī ģimenes un draudzības simbols

Cilvēkiem, kuri dzimuši šajā datumā, piemīt ļoti stipri attīstīta atbildības sajūta, mākslinieciskie talanti un tieksme uz humanitārajām zinātnēm. Viņi ir augstsirdīgi un palīdz citiem ne tikai ar praktisku padomu, bet arī atbalsta finansiāli. Viņi ir lieliski draugi, kuriem noteikti var uzticēt pat visintīmākos noslēpumus, tomēr šis skaitlis ir saistīts arī ar greizsirdību un privātīpašniecisku nostāju. Šie cilvēki ir diezgan spītīgi un uzmācīgi, kā arī viņiem patīk saņemt glaimus.

7 – saprāta un gudrības simbols

Nav nejaušība, ka cilvēki, kuri dzimuši šajā “laimīgajā” datumā (viņiem patiešām vienmēr veicas) dievina lasīt, vienmēr ir gatavi apgūt ko jaunu un saistīt savu dzīvi ar intelektuālo darbību. Viņiem piemīt liels potenciāls zinātnē un izgudrojumos, viņi ir perfekcionisti. Viņu negatīvās īpašības ir noslēpumainība, aizraušanās ar strīdiem, sarkasms, tendence izolēties no apkārtējiem, spītība un aizkaitināmība.

8 – varas simbols

Cilvēki, kuri dzimuši šajā datumā, bieži vien atrod savu aicinājumu politikā, kļūst par ekspertiem un ļoti labi jūtas varas pozīcijās. Viņi ir egocentriski, ar noslieci uz mantkārību un vēlmi panākt vispārēju atzinību. Skaitlis 8 apzīmē augstus ienākumus un materiālos panākumus. Sirdsapziņas sajūta viņiem ir sveša, viņi ir pārmērīgi ambiciozi, diezgan cietsirdīgi attiecībā uz padotajiem un neiecietīgi pret cilvēkiem kopumā, tāpēc galvu reibinoši panākumi un liela nauda var šos cilvēkus sabojāt.

9 – viens no vissentimentālākajiem mēneša pārstāvjiem

Šie cilvēki ir labi draugi, romantiski dzīvesbiedri un interesanti biznesa partneri. Viņiem ir ļoti attīstīts rakstnieka talants, un viena no viņu spilgtākajām rakstura iezīmēm ir dāsnums, jo to atzīmē visi, kas kaut kādā veidā ir bijuši saistīti ar šiem cilvēkiem. Viņi ļoti viegli piedod apvainojumus, kā arī nepievērš lielu uzmanību citu trūkumiem. Viņi ir atbildīgi darbinieki, kuri nekad nepievils. Vienīgais, kam viņiem vajadzētu pievērst lielāku uzmanību – savām finansēm, jo jebkura naudas summa ļoti ātri pazūd no viņu maka.

10 – viens no pretrunīgākajiem skaitļiem

Šis skaitlis sastāv no diviem sakrālajiem cipariem, kuru doma ir “vai nu visu, vai neko”. Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā ir raduši rīkoties vienkārši, viņi izvairās no intrigām, sarežģītiem pagriezieniem un viltīgiem plāniem, vienmēr izvēloties pašu acīmredzamāko ceļu. Viņi ir apveltīti ar tīru dvēseli un plašu sirdi, tāpēc viņi ir ļoti populāri savu draugu vidū un vienmēr piesaista sev apkārtējo uzmanību. Ieteikums šiem cilvēkiem – vizualizējiet savus mērķus un sapņus, jo Jums tie ir jāredz visās detaļās, lai tie taptu piepildīti.

11 – neviens cits skaitlis nav apveltīts ar tik lielu garīgo spēku

Jau no bērnības šie cilvēki izvēlas iekšējās attīstības un žēlsirdības ceļu. Materiālās vērtības viņiem rūp vismazāk, jo vispirms viņi cenšas rūpēties par savu dvēseli. Tādi cilvēki apzinās savu spēku, tāpēc ļoti rūpīgi vienmēr izvērtē visu to, ko runā, tāpēc viņu viedoklī patiešām būtu jāieklausās ļoti uzmanīgi, jo varat būt pārliecināti, ka šie cilvēki jau ir novērtējuši visas iespējamās viņu lēmumu sekas.

12 – nezūdoša enerģija un pozitīva attieksme pret dzīvi

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, ir apveltīti ar iekšējo harmoniju, spēku balansu, izcilām organizatoriskajām un komunikācijas prasmēm. Skaitlis 12 ir visas cilvēces sakrālais cipars, un šo faktu noteikti nevar norakstīt, jo vairākus tūkstošus gadu atpakaļ tieši šis skaitlis tika izvēlēts, lai noteiktu stundu un mēnešu skaitu, tāpēc tas nav nejauši, ka tieši šiem cilvēkiem bieži vien tiek uzlikta īpaša misija – viņi var mainīt pasauli uz labāko pusi!

13 – transformācijas simbols

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, neatstāj vienaldzīgu pilnīgi nevienu. Viņi visu savu dzīvi tiecas uz pilnību, viņu dzīvēs nepārtraukti notiek kaut kādas pārmaiņas – kā privātajā dzīvē, tā arī darbā, tāpēc vārds “stabilitāte” noteikti nav no viņu leksikas. Viens no viņu galvenajiem trūkumiem – neiecietība pret apkārtējiem, jo pēc kāda liela strīda viņi ļoti reti dos otru iespēju, pat ja šis cilvēks to tiešām būtu pelnījis, turklāt viņi ir diezgan slinki, kas bieži vien traucē viņu mērķu sasniegšanai.

14 – cilvēki, kas tic absolūtai brīvībai bez jebkādiem ierobežojumiem

Pat nemēģiniet šos cilvēkus ierobežot, jo tad viņi pazudīs no Jūsu dzīves. Viņi ir ļoti rūdīti, nespēj kontrolēt savas dusmas, tāpēc šādos brīžos labāk netrāpīties viņu ceļā. Viņiem ir ļoti izteikts seksuālais uzbudinājums, kas robežojas ar iekāri, tāpēc vēl kaislīgākus mīļotos noteikti būs grūti atrast. Pat atrodoties nopietnās attiecībās, viņi redzeslokā parasti tur vismaz vēl vienu cilvēku. Nereti šie cilvēki cieš neveiksmi biznesa jomā, jo šis skaitlis ir saistīts ar materiālo vērtību zudumu, tāpēc pret finansēm viņiem vajadzētu izturēties īpaši rūpīgi.

15 – izgudrotāji un sapņotāji

Viņiem jau no dabas ir ļoti daudz talantu, no kuriem ļoti daudzus viņi var arī īstenot savā profesijā, tomēr, lai atrisinātu pašus sarežģītākos uzdevumus, viņiem bieži vien trūkst pacietības un disciplīnas, kā arī jebkuras grūtības viņi ļoti ņem pie sirds, taču viņi nekad neizsaka savu neapmierinātību, jo ir raduši visu noklusēt. Šie cilvēki ir pārmērīgi jūtīgi un ļoti sāpīgi reaģē uz vismazāko kritiku. Viņiem ir augsti attīstīta līdzjūtības sajūta, tāpēc viņi daudz labāk kā citi spēj sajust otru cilvēku.

16 – dziļi domājošs un analītisks prāts

Cilvēki, kuri dzimuši šajā datumā ir atbildīgi, dāsni, savā veidā noslēpumaini un neatkarīgi. Viņi ir apveltīti ar lielisku intuīciju, jaunībā ir ļoti atvērti un nebaidās izteikt savas domas, taču pēc tam viņi kļūst daudz atturīgāki, noslēgtāki un uzmanīgāki. Ja šie cilvēki ir izlēmuši uzsākt attiecības, tad tas nozīmē, ka viņu jūtas ir spēcīgas un nopietnas, tāpēc viņi ir ļoti jūtīgi un lojāli partneri.

17 – ļoti izturīgi cilvēki

Tas ir pārsteidzoši, kā tik spēcīga fiziskā būtība var tikt apvienota ar tik ievainojamu dvēseli. Ja vēlaties iekarot šī cilvēka sirdi, tad izrādiet savas simpātijas, jo cilvēki, kas dzimuši šajā datumā necieš liekulību un melus. Jau no bērnības viņu delikātais raksturs necieš kritiku, tāpēc viņiem ir ļoti grūti samierināties ar atteikumu. Vārds “nē” automātiski izsauc viņos dusmas un agresiju. Ja viņi kaut kam tic, pārliecināt viņus par pretējo ir gandrīz neiespējami.  Šie cilvēki mīl pastiprinātu uzmanību un bieži vien viņi kļūst par radošu cilvēku iedvesmas avotiem.

18 – taisnības simbols

Šie cilvēki ir gatavi līdz pēdējam aizstāvēt ne tikai savas, bet arī draugu un kolēģu intereses, tomēr, neskatoties uz to, viņi ir visnotaļ konservatīvi – jebkurā situācijā viņi pamatojas tikai uz savu personīgo pieredzi un zināšanām, ļoti reti ieklausoties citu cilvēku viedokļos. Šis ir aristokrātu skaitlis, viņi stipri cietīs un var iekrist arī depresijā, ja kaut kādu iemeslu dēļ tiek aptraipīta viņu reputācija, tāpēc viņi darīs visu, lai to atjaunotu. Šie cilvēki ir ļoti norūpējušies par savu izskatu un to, cik pievilcīgi viņi ir citu acīs. Tā kā viņi ir raduši rīkoties visnotaļ piesardzīgi, bieži vien viņi nokļūst diezgan kuriozās situācijās. Romantiskajās attiecībās augstāk par visu viņi stāda savstarpēju cieņu, tāpēc bieži vien tādiem cilvēkiem ir ļoti dziļa emocionālā saikne ar mātēm, kuru morālais atbalsts un iedrošinājums viņiem ir ļoti svarīgs.

19 – “ko sēsi, to pļausi”

Šis teiciens ļoti labi raksturo cilvēkus, kas dzimuši šajā datumā, jo viņu dzīves scenārijs atgādina spoguļu valstību, tāpēc viņiem jābūt ļoti piesardzīgiem ar to, ko viņi saka un dara. Nereti viņiem nākas samaksāt arī par pagātnes kļūdām. Viņi ir enerģiski, pragmatiski un mērķtiecīgi cilvēki, kas dod priekšroku stabilitātei gan ģimenē, gan profesionālajā jomā. Šie cilvēki ir materiālisti, vērtību viņi piešķir tikai tam, ko var pataustīt ar rokām, tāpēc panākumus jebkurā jomā viņi novērtē tikai naudas izteiksmē.

20 – kategoriski nepanes vienatni

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, ir izcili oratori, labi strādā komandā un labprāt aktīvi piedalās publiskos pasākumos. Viņi mīl skaļus svētkus, koncertus, viesmīlīgu sagaidīšanu un piedzīvojumus. Šie cilvēki ir arī romantiķi, viņi dievina mūziku un dejas, kā arī ir apveltīti ar lielu radošo potenciālu. Par tādiem cilvēkiem saka, ka viņi ir laimes lutekļi, jo daudzas viņu vēlēšanās piepildās vienā acumirklī. Pārsteidzoši ir tas, ka viņi bieži vien sūdzas par savu dzīvi, jo nav ar to apmierināti, kā arī viņus ir ļoti viegli ietekmēt.

21 – mīl dzīvi

Šie cilvēki ir gatavi pateikties liktenim par katru viņu pastāvēšanas dienu. Bieži vien šie cilvēki nāk no turīgām ģimenēm, un viņi ir apveltīti ar sapņainu dabu. Šie cilvēki ir nedaudz apsēsti ar naudu, ko viņi ļoti mīl, tāpēc no viņiem sanāk labi ekonomisti, baņķieri un finansisti, kā arī noteikti ir vērts pilnībā uzticēt viņiem ģimenes budžetu. Lielu nozīmi viņi piešķir arī savam statusam sabiedrībā un sava partnera nostājai. Viņi ir ciniski un ironiski. Vēl viena viņu vājība ir sekss, ar ko viņi ir burtiski apsēsti, taču viņi spēj nodalīt jūtas no dzīvnieciskā instinkta, tāpēc, ja arī viņi krāpj savu partneri, tad dara to tikai instinktu ietekmē, lai noņemtu spriedzi.

22 – izglītības simbols

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, mīl mācīt citus un dara to vienkārši lieliski. Mācīšana un lekciju darbs viņiem ir kā radīts, jo šie cilvēki ir īsti erudīti, kurus var tikai apskaust. Viņu dzīves misija ir atklāt un izskaidrot citiem pašus sarežģītākos pasaules procesus. Viņi nebaidās uzņemties atbildību gan par saviem vārdiem, gan rīcību. Tādus cilvēkus noteikti vajag lielīt un izteikt viņiem komplimentus. Panākumus dzīvē šie cilvēki sasniedz tāpēc, ka ļoti smagi strādā. Starp cilvēkiem, kuri dzimuši šajā datumā, ir ļoti daudz filantropu un labdaru.

23 – kaisle pret piedzīvojumiem

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā ir mērķtiecīgi, izlēmīgi, impulsīvi, sabiedriski un arī diezgan nepastāvīgi. Viņiem ir liels potenciāls biznesa jomā, finanšu un inovāciju sektorā. Viņiem ir ļoti daudz talantu, tāpēc, pateicoties augstajam intelekta līmenim, radošumam un progresīvajām idejām, viņi var strādāt gandrīz jebkurā profesijā. Viņi ir pilni optimisma, entuziasma un zinātkāres, bet pats svarīgākais viņiem ir brīvība, jo viņi nemīl kādam par kaut ko atskaitīties. Šie cilvēki ar milzu spēku pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus, jo viņi ir jutekliski seksa partneri. Kā magnēts viņi pievelk arī visnotaļ sarežģītas situācijas un problēmas, tāpēc viņu dzīvi noteikti nevar saukt par vienkāršu.

24 – drošības un lojalitātes simbols

Šie cilvēki ir ļoti uzmanīgi un piesardzīgi. Pirms viņi kaut ko uzsāk, viņi noteikti sākumā izvērtēs visus “par” un “pret”, apzināsies iespējamās sekas un tikai pēc tam pieņems gala lēmumu. Īpaša nozīme viņu dzīvē ir ēdienam, tas var izpausties dažādos veidos – viņi var gan atvērt kādu restorānu, gan kļūt par izciliem pavāriem, bet par viņu priekšzīmīgo disciplīnu var sacerēt leģendas.

25 – šo cilvēku dzīvi pārvalda intuīcija, kas robežojas ar paranormālajām spējām

Cilvēki, kur dzimuši šajā datumā, ir neticami jūtīgi un ar noslieci uz misticismu, tāpēc viņu viedokli jebkurā gadījumā būtu jāņem vērā Ja šāds cilvēks pēdējā brīdī maina savu lēmumu par kaut ko, tad viņš ir sajutis kaut ko ne visai labu, tāpēc nevajadzētu uzdot liekus jautājumus, bet gan bez paskaidrojumiem pieņemt viņa lēmumu. Tikai ar intuitīvajām spējām tas viss nebeidzas, jo skaitļu 2 un 5 summa dod 7, kas ir intelekta simbols.

26 – summa veido bezgalības zīmi

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, ir visuzticamākie draugi un dzīvesbiedri. Viņiem piemīt ļoti ietiepīgs raksturs un spēcīga enerģija. Viņu negatīvās rakstura iezīmes ir iedomība, tieksme pēc neierobežotas varas un vēlme pakļaut apkārtējos. Tādi cilvēki dievina kārtību, ko viņiem dāvā skaistums un tīrība.

27 – dziedināšanas spēks

Cilvēki, kas dzimuši šajā datumā atrod savu aicinājumu medicīnas un veselības aprūpes jomā. Viņi ir lieliski dziednieki, bieži vien arī alternatīvās terapijas atbalstītāji. Šie cilvēki ir intuitīvi, emocionāli un apveltīti ar dziļu līdzjūtības sajūtu. Viņi nekad neatmet cerības un pēc kādas neveiksmes ļoti viegli var uzsākt visu no jauna, taču viņi ir pakļauti biežām garastāvokļa svārstībām, kā arī šie cilvēki mēdz būt diezgan nepacietīgi un augstprātīgi.

28 – skaitlis, kas simbolizē likumu

Tie cilvēki, kuri ir dzimuši šajā datumā, ir apveltīti ar ļoti augstu atbildības sajūtu. Viņi mūžīgi visus sauc pie kārtības un liek ievērot noteiktās normas. Viņi noteikti varētu būt lieliski tiesneši un strādāt jurisprudences jomā, taču viņu problēma ir tā, ka pasi viņi nekad savu vainu neatzīst, līdz ar to viņiem ir tieksme vienmēr apsūdzēt tikai citus. Šo valdonīgo raksturu nedaudz mīkstina viņu radošā fantāzija un bagātā iztēle.

29 – milzīgs emocionālais potenciāls

Šie cilvēki bieži vien iekrīt galējībās – šodien mīlu, rīt ienīstu. No vienas puses viņi ir miermīlīgi un diplomātiski, no otras – harizmātiski piedzīvojumu meklētāji. Viņiem veicas naudas lietas, jo tā viņiem ļoti labi dodas rokās – labi pelna, laimē loterijās, bet pie privātās dzīves gan viņiem ir jāpiestrādā, jo bieži vien šie cilvēki iemīlas nepareizajos.

30 – lietišķi, neatkarīgi un valdonīgi cilvēki

Viņi ir apveltīti ar lielisku atmiņu, spēj labi koncentrēties un “atslēgties” no apkārtējās vides. Šo cilvēku augstā intelekta iespējas ir milzīgas, bet prāta potenciāls un ātrums palīdz viņiem tikt galā ar ļoti sarežģītām dzīves situācijām. Viņu dzīve ir notikumiem piesātināta, tāpēc viņiem blakus noteikti nekad nebūs garlaicīgi. Šie cilvēki arī nekautrējas pateikt visu patiesību tieši acīs un iedot kādu praktisku padomu.

31 – mērķtiecīgi un neatkarīgi cilvēki

Šie cilvēki nelaidīs garām nevienu iespēju, ko dzīve viņiem sniedz. Viņi ir spēcīgas personības, kas apveltīti ar radošu pieeju. Jebkura lieta, kurai viņi ķeras klāt, būs izdarīta līdz galam. Šī īpašība palīdz viņiem iegūt augstu stāvokli sabiedrībā. Viņi ir lieliski organizatori, viņiem nepatīk staigāt pa jau iemītu taciņu, tāpēc viņi vienmēr izvēlas jaunus ceļus un virzienus. Augstu novērtē stabilitāti un uzticību, tāpēc necentieties viņus apmānīt, jo tad Jūs zaudēsiet viņu uzticību uz visiem laikiem.

Avots:

zeltene

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru