ZIVIS: mērķi, attiecības, sekss un problēmu risināšana

Aplidošanas periods: Zivis parasti ir introvertas, kas nozīmē to, ka viņām ir visai grūti iepazīties ar jauniem cilvēkiem, un spert pirmo soli, lai iepazītos. Sākumā viņi var šķist samērā kautrīgi, taču, kad viņi pierod pie otra, tad pamazām arī sāk atvērties un parādīt savu patieso dabu. Šie cilvēki ir romantiski, cenšoties otru patīkami pārsteigt.  Pēc dabas šīs zīme pārstāvji pilnīgi noteikti nav iekarotāji. Nereti ir situācijas, kur, apzinoties savus konkurentus mīlestībā, viņš izvēlas atkāpties.

Attiecības: Attiecības uztver ļoti nopietni, taču, Zivīm ir ļoti svarīgi izjust partnera uzmanību, siltumu un rūpes. Viņas ir spējīgas izdarīt visu, lai viņu ģimenē valdītu savstarpēja sapratne un mīlestība, taču pieņemt atbildīgus lēmumus viņas ne vienmēr ir gatavas. Vislabāk viņām der spēcīga rakstura cilvēka, kas spēs viņas virzīt pareizajā virzienā, palīdzēt ar padomu un atbalstīt. Zivis velta sevi visu otram cilvēkam, un vienmēr būs blakus. Viņām ļoti rūp otrs, un viņas vēlas darīt visu, ko spēj, lai attiecības būtu ilgtspējīgas. Ja satiecies ar Zivīm, tad viņu prātā vienmēr būsi pirmajā vietā.

Noturīgās un ilgtspējīgās attiecībās ir jābūt arī pašaizliedzībai, taču tā ir diezgan reta īpašība, kas nepiemīt visiem. Tas nozīmē nostādīt citu vajadzības pirmajā vietā, un tieši šāda īpašība piemīt Zivīm. Kurš gan negribētu satikties ar cilvēku, kas upurēs visu, ko tajā brīdī dara, lai vajadzības gadījumā būtu blakus.

Lasi arī: Lielais saderību horoskops | Zodiaka zīmju savstarpējā saderība

Sekss: Kaislīgi, bet tai pat laikā mīļi un maigi, tāpēc seksā mēdz būt ļoti aktīvi un dinamiski mirkļi, taču citreiz ļoti maigi un mīloši. Svarīgas ir jūtas un emocionālā saderība, lai Zivīm sekss būtu īpaši baudāms.

Problēmas: Zivju sirdis ir visvieglāk ievainojamas salīdzinājumā ar pārējām zodiaka zīmēm. Viņas mīl cilvēkus un lietas, kas nav pilnībā saprotamas. Lai sadzīvotu ar Zivīm jāuztver viss ar atvērtu sirdi un prātu. Zivis viegli iemīlas un uzticas mīļotajam cilvēkam, tomēr nereti viņām nākas vilties apkārtējos. Vārdi viņas var ļoti sāpināt, un varbūt tas arī ir iemesls, kāpēc Zivis reizēm ir nerunīgas. Runājot ar Zivīm, ir jābūt īpaši piesardzīgam, kā arī patiesam attiecībā uz savām sajūtām, jo Zivis jūt arī citu emocijas. Ja tevi nomāc stress, tad Zivis pavisam noteikti to sajutīs! Ja satiecies ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi, tad tev būs vajadzīga pacietība vai arī prasme patstāvīgi pieņemt grūtus lēmumus.


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close