2019. gada horoskops – kam šis būs uzplaukuma laiks, bet kam – pilnīgas sakāves?

Vai šajā gadā viss būs citādi?

Auns

Jaunais 2019. gads Auniem būs pilns ar dažādiem notikumiem. Jūsu sapņi jaunajā gadā noteikti piepildīsies, jo jūs neatlaidīgi darbosieties, lai tā tas arī būtu. Auniem raksturīgi ir censties paātrināt visu notiekošo, šādi zaudējot koncentrēšanos un ļaujot nepacietībai ņemt virsroku pār piesardzību.

Taču jaunajā gadā viss būs pavisam citādi. Jūs beidzot koncentrēsieties uz to, kas jums patiešām ir nepieciešams, turklāt virzīsieties mērķu virzienā lēnām un nesteidzīgi.

Vērsis

Vēršiem 2019. gads kļūs par uzplaukuma laiku, kad pievērsties daudz vairāk sev. Jūs noteikti jau esat pamanījuši virkni izmaiņu sevī. Šīs izmaiņas palīdzēs jums labāk sevi izprast. Pavisam drīz jūs pāršalks apziņa, ka esat atraduši savu vietiņu zem saules. Tad jūs būsiet pateicīgi, ka ielūkojāties sevī un to sapratāt.

Dvīņi

Sagatavojieties tam, ka 2019. gads jums atnesīs radikālas izmaiņas gan fiziski, gan emocionāli. Jaunas un aizraujošas iespējas kuru katru brīdi sagaidīs jūs uz apvāršņa – noteikti nelaidiet tās garām! Pavisam drīz jūs pamanīsiet, cik noderīgas ir šīs iespējas. Nākamajā gadā nepieciešams riskēt un mainīt dzīvi uz labo pusi.

Vēzis

2019. gads kļūs jums par lielisku izrāvienu. Tas būs pārpildīts ar cerībām un veiksmi. Jūs būsiet pārpildīti ar optimismu, pozitīvām emocijām un pārliecību par saviem spēkiem. Tagad ejiet un iekarojiet pasauli! 2019. gads ir jūsu gads!

Lauva

Lauvām 2019. gads būs ļoti aktīvs un piepildīts. Jūs būsiet tik ļoti pārpildīti ar enerģiju, ka varēsiet pat kalnus gāzt. Turklāt nākamajā gadā jūs beidzot spēsiet dzīvi sākt no jaunas lapas, aizmirstot par visām pagātnes kļūdām un attiecībām, kuras tā arī neizdevās. 2019. gads solās būt pārpildīts ar piedzīvojumiem un jaunām iepazīšanām. Jūs beidzot sāksiet savu ego izmanto personīgo interešu labā, tā vietā, lai traucētu savai attīstībai.

Jaunava

Jaunavām 2019. gads atnesīs ilgi gaidītās pārmaiņas. Tās būs pārmaiņas, kuras ilgi atlikāt malā. Tā būs personīgā attīstība, turklāt jūsu domas kļūs daudz racionālākas un pozitīvākas. Jūs pārpildīs pašpārliecinātība, kas nosegs iekšējo šaubu balsi. Ar pašpārliecinātības palīdzību jums izdosies jaunas un neparastas virsotnes.

Svari

2019. gads pārsteigs Svarus, jo tas apmierinās visas viņu prasības. Jums beidzot būs laiks un spēks arī parūpēties par sevi, nevis tikai par apkārtējiem. Jūs iemācīsieties sasniegt ilgi gaidīto laimi, nevis gūt tikai mirkļa baudu. Jūs beidzot koncentrēsieties uz pašu svarīgāko – sevi. Jaunais gads paredz jums personīgo attīstību, bet kopā ar to arī lielas pārmaiņas.

Skorpions

Skorpioniem 2019. gads kļūs par gadu, kad jūs izanalizēsiet paši sevi. Jums agrāk bija tieksme pieķerties kļūdām, kuras jūs grauza no iekšienes. Jaunajā gadā viss būs pavisam citādāk. Jūs beidzot sapratīsiet, ka šīs kļūdas padarīja jūs par to cilvēku, kas esat šobrīd. Tās sniedza jums vērtīgas dzīves mācības, kuras jūs varat izmantot nākotnei.

Strēlnieks

2019. gadā jūs netērēsiet laiku velti. Neviens un nekas nespēs jūs apturēt sava mērķa virzienā. Jūs izpildīsiet misiju, lai arī kāda tā būtu, tādēļ neapstāsieties, kamēr nebūs sasniegt galamērķis. Jaunais gads sola virzību ļoti daudzās jūsu dzīves jomās. Jūs beidzot sapratīsiet, cik liels potenciāls jums piemīt. Esiet gatavi savai attīstībai, kā arī nelaidiet garām nevienu dzīves sniegto iespēju.

Mežāzis

Mežāžiem 2019. gads palīdzēs atklāt viņu talantus un spējas. Jūs koncentrēsieties uz savu darbu, kas ļaus sasniegt uzvaras punktu. Tas, kādēļ jūs tik ilgi un smagi strādājāt, beidzot atmaksāsies. Esiet gatavi izbaudīt sava smagā darba augļus.

Ūdensvīrs

2019. gads ir gads, kad Ūdensvīri piedzīvos lielas pārmaiņas. Jums agrāk vienkārši nebija laika, lai ieviestu šīs izmaiņas. Ticība sev jau sen ir kalpojusi jūsu labā. Taču no jaunā gada jūs sāksiet iekšēji mainīties, turklāt uz labo pusi. Jūs ieraudzīsiet progresu, kas strādās kā stimuls turpmākajiem darbiem. Jūs beidzot noticēsiet sev un savām spējām. “Kaisle”, “Vara” un “Popularitāte” – jūsu atslēgas vārdi jaunajam gadam.

Zivis

Esiet gatavi gadam, kas būs pārpildīts ar radošu enerģiju. Jaunajā gadā jūs beidzot atradīsiet veidu, kā atlikt darbus un rast laiku sev un tam, ko sen jau vēlējāties izdarīt. Šis jaunais, radošais vilnis spēs iedvesmot jūs un nes jaunas dvesmas jūsu dzīvē. Jaunais 2019. gads būs pilns ar iedvesmām, turklāt jūsu radošums spīdēs kā vēl nekad. Jūs esat ļoti unikāli un jums ir daudz talantu, kurus jau pavisam drīz pamanīs.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru