3 Zodiaka zīmes, kurām oktobrī ies ļoti smagi

Šīm zīmēm oktobra mēnesis būs pilns ar grūtībām!

ŪDENSVĪRS

Jaunus darbus un jaunas lietas labāk neuzsākt. Oktobris būs veiksmīgāks un produktīvāks, ja tiksi galā ar vecajiem darbiem, un tikai tad domāsi par jaunu projektu uzsākšanu. Ari jaunu attiecību veidošanai šis nav tas labākais laiks, jo pastāv iespēja visai ātri izšķirties.

Darba vidē iespējamas nesaskaņas ar kolēģiem, iespējama drāma un baumas. Arī tev pašam nevajadzētu iesaistīties sliktu runu izplatīšanā!

AUNS

Draudzība ar kādu cilvēku piedzīvos pārbaudījumus un šķēršļus, tavs pienākums, būs tos pārvarēt, turklāt nebūt asam un riebīgam pret otru cilvēku! Pilnīgi iespējams, ka emociju iespaidā pateiksi ko tādu, ko nemaz neesi vēlējies pateikt.

Kas attiecas uz finansēm, tad šajā mēnesī mēģini būt taupīgs, un netērēt naudu nevajadzīgiem niekiem. Ja iespējams, tad naudu investē augošā biznesā!

Ja esi domājis par darba vietas maiņu, tad šis tam nebūs pats piemērotākais laiks.

VĒZIS

Oktobris pārbaudīs ne tikai tavu veselību, bet arī nervus un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Iespējams, ka nāksies piedzīvot šķiršanos, bet viens nu ir skaidrs – šis jums būs visai smags periods, kuram tikt pāri.

Šis nav labs mēnesis, kad ņemt kredītus vai aizņemties naudu, arī to aizdot būs visai riskanti. Svarīgus biznesa darījumus un investīcijas labāk atlikt uz vēlāku (vismaz uz oktobra otro pusi).

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru