3 Zodiaka zīmes, kuru vidū ir visvairāk vecmeitu

Pats jēdziens “vecmeita” ir ar mazliet negatīvu pieskaņu, turklāt mūsdienās tas vairs nav ļoti aktuāls. Sievietes ir iemācījušās būt neatkarīgas, spēj realizēt sevi profesionāli un nodrošināt sevi pašas.

Un tomēr, kāpēc dažas sievietes spēj apvienot izaugsmi karjerā ar laimīgu ģimenes dzīvi, bet citas tā arī paliek vientuļnieces?

Astrologi uzskata, ka šo 3 zodiaka zīmju sievietēm piemīt tādas rakstura īpašības, kas viņām traucē nodibināt un dzīvot stabilās attiecībās ar partneri.

Kuras tās ir?

Ūdensvīrs

Sarežģīta zodiaka zīme, ja runa ir par attiecībām ar to. Šīm sievietēm ir grūti nosēdēt “vienā vietā” un ilgi izrādīt interesi par vienu un to pašu cilvēku. Ja vīrietis domā, ka iemīlot Ūdensvīru sievieti viņš varēs ar viņu darīt, ko grib, tad tas ir ļoti nepareizs uzskats. Šīm sievietēm pasaulē nav nekā svarīgāka un nozīmīgāka kā personīgā brīvība. Ja kāds to apdraudēs, viņa nedomājot pārtrauks attiecības ar šo cilvēku bez īpašas domāšanas. Kopumā šī zīme ir tendēta dzīvei vienatnē ar periodiskiem izņēmumiem un kaislīgiem romāniem.

Svari

Šī zodiaka zīme priekšroku dod savai izvēlei ikvienā situācijā, turklāt nemitīgi maina savu viedokli. Šodien viņa neprātīgi kādu mīl, bet rīt jau nevar saprast, kāpēc vispār viņai vajadzīgs šis “slogs”. Šīs sievietes ļoti viegli prot izšķirties no mīļotā vīrieši, un nākošajā rītā tā īsti viņu pat neatcerēties. Tā kā pagātni izmainīt nevar, viņas bieži labāk izvēlas dzīvot vienas, nekā “iekulties kārtējās problēmās”.

Strēlnieks

Šīs sievietes ļoti mīl dzīvi un vēlas baudīt to simtprocentīgi. Viņas ir ārkārtīgi sabiedriskas un ziņkārīgas. Bet ar attiecībām nekad nesteidzas. Viņām vieglāk ir baudīt dzīvi, šad tad atļaujot ienākt kādam kaislīgam romānam, nekā “pakļaut” sevi atbildīgām, ilgstošām un rutīnas pilnām attiecībām. Protams, šad un tad viņām ir vēlme pieglausties mīļotā cilvēka plecam, palūgt padomu. Un ne vienmēr šis plecs viņām ir. Tomēr viņu bailes no rutīnas ir lielākas, nekā nožēla par to, ka blakus nav vīrieša. Kad viņas kļūst vecākas, bieži vien saprot, ka potenciālo mīļoto vīriešu “izvēle” nav nemaz tik plaša, kā šķita jaunībā, kā rezultātā, viņas bieži savu dzīvi arī nodzīvo vienas pašas.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru