4 Zodiaka zīmju sievietes, kuras ir ļoti greizsirdīgas

Nepadari šīs zodiaka zīmes greizsirdīgas, tu to rūgti nožēlosi!

Katrs no mums ik pa reizei kļūst greizsirdīgs, taču šīs četras zodiaka zīmju sievietes ir visgreizsirdīgākās.

Vai tu esi šo sieviešu vidū?

VĒRSIS

Šī sieviete attiecību veidošanai velta daudz laika un pūliņu, tādēļ, kad tās izjūk, viņa šo notikumu uztver kā katastrofu. Ja Vērsis kļūst greizsirdīga, tas nozīmē, ka ar attiecībām lielā mērā kaut kas nav kārtībā, parasti šī zīme pēkšņi nezaudē uzticēšanos cilvēkiem, it īpaši tuviniekiem.

Vērsis dažkārt kļūst mazliet privātīpašniecisks attiecībā pret savām otrajām pusītēm, tādēļ uzjundot greizsirdībai viņa var rīkoties pārlieku aizsargājoši. Atceries, ka tu esi kopā ar sievieti – Vērsi, nevis ar kādu citu cilvēku! Tāpat, Vēršu sieviete šajā situācijā var kļūt ietiepīga, ja gadījumā notikušais ir sāpinājis viņas jūtas. Vērsis neizrādīs tūlītēju agresiju, tomēr viņa noteikti būs aizvainots un neslēps to.

Lai lasītu par pārējām 3 Zodiaka zīmēm, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close