4 Zodiaka zīmes, no kurām ikvienam būtu jāizvairās – enerģētisko vampīru horoskops

Daudzi no mums ir dzirdējuši jēdzienu “enerģētiskais vampīrs” – tie ir cilvēki, kas barojas ar citu cilvēku enerģiju un emocijām. Vairums viņu to dara pat neapzināti, taču ir arī tādi cilvēki, kas to var darīt apzināti.

Kurām zodiaka zīmēm piemīt šīs spējas?

Skorpions

Skorpioni, atšķirībā no daudzām citām zodiaka zīmēm barojas ne tikai no pozitīvajām, bet arī negatīvajām emocijām. Harmonija un saticība ģimenes dzīvē, tas viss ir lieliski, taču Skorpioniem dažkārt vajag ko vairāk – asumu. Tāpēc viņi bieži vien paši ir tie, kas izraisa strīdus, skandālus un intrigas, lai pabarotu sevi ar šīm emocijām.

Zivis

Šī zodiaka zīme var būt gan enerģētiskais vampīrs, gan donors citiem. Tiesa, tikai tādā gadījumā, ja konkrētais cilvēks viņam ļoti, ļoti patiks. Zivis lielākoties barojas no sev tuvu cilvēku emocijām, taču atšķirībā no Skorpiona, tie nav skandāli vai strīdi (kas, protams, ir labi), bet tas ir žēlums pret sevi. Īdēt un sūdzēties viņi var tik ilgi, kamēr neiegūs pietiekoši daudz uzmanības un mierinājuma vārdu, atstājot konkrēto cilvēku pilnīgi bez spēkiem.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru