Astrologu un ekstrasensu padomi: kā iesākt Jauno 2017. gadu?!

 

Pazīstamās astroloģes Vasilisas Volodinas padomi

3584ceb5752cfa6e246d718d5a4cc642_jh4vkgu

Ugunīgā Gaiļa gads praktiski katram no mums atnesīs pārmaiņas gan biznesā, gan arī privātajā dzīvē, tāpēc, ja Jūs vienmēr esat baidījušies no kaut kā jauna, šī gada sākumā Jums tam vajadzētu sevi morāli sagatavot. Lai tiktu galā ar savām bailēm, izmantojiet jau pārbaudītas tautas metodes.

Gūt pārliecību un noskaņoties uz to labāko Jums palīdzēs Gaiļa figūriņa, kas tad ir arī šī gada saimnieks. Pilnīgi pietiek ar to, ka vajadzīgajā brīdī paturēsiet to rokās un lūgsiet tai palīdzību.

 

Slavenā astrologa Pāvela Globas rekomendācijas

ebf8b2fc1cf4c26b53717cdf8b816667_sd2c3uu

Arī šis astrologs runā par izmaiņām, kas mūs sagaida, arī globālā līmenī. Ja ņem vērā Jūsu likteni, tad gada sākumā vajadzētu sastādīt ļoti konkrētu vēlmju un mērķu plānu. Tas noteikti būs gana labs arī tad, ja nebūs līdz galam pārdomāts, jo galvenie ir paši pirmie soļi. Visums Jums nevar palīdzēs, ja nesaprot, ko tieši Jūs vēlaties.

Pēc savu vēlmju saraksta sastādīšanas padomājiet, kas tad īsti līdz šim ir traucējis Jums sasniegt savus mērķus. Tad, kad esat to sapratuši, mainiet savas darbības.

 

Lasi vēl: 2017. gada veiksmīgāko mēnešu horoskops katrai Zodiaka zīmei

 

Fen-šui ekspertes Natālijas Pravdinas ieteikumi

fc33f9cf1f47eec27698c056931221f8_dtoqgms

Natālija Pravidna liek vērst uzmanību uz to, ka 2017. gads ir Uguns stihijas gads, kas nozīmē to, ka ir gaidāmi pārsteigumi un pārbaudījumi. Ja Jūs būsiet par sevi pārliecināti un nepadosieties negatīvajām domām, Ugunīgais Gailis nostāsies Jūsu pusē un aizsargās no visām iespējamām nepatikšanām. Visvairāk šajā gadā veiksies tiem, kurus pārvalda Uguns stihija.

 


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close