Decembrī dzimušie – raksturs, mīlas dzīve, veselība un veiksme

Dāsni un jauki cilvēki. Reizēm viņu lepnums liedz izprast viņa patieso dabu, tāpēc daudzi par viņiem domā nepareizi. Vienmēr kādu spēj iepriecināt un izklaidēt.

Decembrī dzimušie gultā ir izdomas bagāti. Viņiem patīk izdomāt stāstus un spēlēt lomu spēles ar partneri. Bieži vien ir grūti ar decembrī dzimušajiem savienoties dziļākā veidā, par spīti tam, sekss ar viņiem vienmēr būs aizraujošs. Ja esi dzimis šajā mēnesī, tad tava seksa dzīve ir visai spraiga un interesanta. Tev patīk eksperimentēt, un gulta nav izņēmums. Lomu spēle tev nudien varētu padoties un patikt, ja vēl līdz šim neesi to izmēģinājis. Ar tevi zem palagiem nekad nav garlaicīgi!

Pār decembri valda Jupiters, kas simbolizē tikumību, tīru mīlestību un taisnīgumu, kā arī ir pazīstams kā ļoti liels labdaris. Decembrī dzimušie ir lojāli, reliģiozi un apveltīti ar ļoti labām rakstura iezīmēm. 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir decembra mēnesī dzimušie 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close