Dienas horoskops 15. novembrim – nepasaki neko lieku!

Uzzini, kas šodien gaidāms katram zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Tev nepatiks jebkāda veida pārmaiņas, jo apzināsies, cik lielu risku tas prasīs! Šodien tev tiks dota iespēja par to padomāt, neuzskatot, ka sabojāsi attiecības ar tuvajiem. Var gadīties, ka iekulies kādā neveiklā un visai nepatīkamā situācijā. Būs nepieciešams drauga atbalsts.

Vērsis Ja kādu laiku esi piedzīvojis nestabilitātes periodu, tad tagad viss ritēs veiksmīgi!  Šodien atpūties, lai nākamo nedēļu varētu uzsākt nenoguris!

Dvīņi Ja pēdējā laika sarunas ar otru pusīti ir bijušas neveiksmīgas, tad neuztraucies, jo drīz vien jūsu attiecībās atgriezīsies kaisle, pagaidām izbaudi mieru un saticību! Gūsi kādu svarīgu mācību, diemžēl, tas nenotiks tik maigi, cik tu būtu vēlējies. Sapratīsi, kas bija jāizdara, lai rezultāts būtu patīkamāks.

Vēzis Attiecībās ar citiem gaidāmi vairāki nelieli pārpratumi, jo to skaits būs liels un tas tevi pamatīgi izsitīs no līdzsvara! Centies saglabāt mieru, nepasakot kaut ko lieku!

Lauva Šodien tev būs filozofisks noskaņojums un būsi pārdomu pilns, tu mēģināsi šķetināt notikumus, lai nonāktu pie atrisinājuma. Diskusijas nesīs lielākus augļus nekā prātošana vienatnē.  Šodien iesākto darbu nekādā gadījumā neatstāj uz rītdienu! Vakarā izplānotie plāni ar nākamo dienu mainīsies, tāpēc esi gatavs visam!

Jaunava Emocijas palīdzēs tev atbrīvoties no savas negatīvās enerģijas, kura tev pašam traucē. Ņem vērā, ka viena lieta ir iekārot, bet pavisam cita – veidot ilgstošas un laimīgas attiecības ar mīļoto cilvēku!

Svari  Apjautīsi, ka ir iespējas, kuras esi palaidis garām un tur vairs neko nevar mainīt, tāpēc nedzenies pēc jau sen aizbraukuša vilciena! Tu pašlaik nevēlies pieļaut muļķīgas kļūdas, mainot esošo situāciju. Labāk ieklausies tajā, ko tev priekšā saka sirdsbalss, un tu drīz tiksi skaidrībā ar savām domām un jūtām!

Skorpions Daļa tevis to vēlas, bet otra daļa – nē. Tu patiesi nevari izlemt, kā rīkoties.  Šaubas attur tevi no piesardzības atmešanas un patieso jūtu izteikšanas. Pavadi šo laiku ar sev mīļajiem un tuvajiem. Paplašini savu draugu loku, iepazīstoties ar draugu draugiem dažādos pasākumos. Neesi kautrīgs!

Strēlnieks  Būs kāds, kas pie tevis labprāt vērsīsies pēc padoma – neatraidi! Ļoti labi klausīsies un izpratīsi apkārtējos. Tiesa, nevajadzētu aizrauties ar citu problēmām, ja pašam savu ir pietiekami. Tev būs grūti saprast notiekošo, nebūs ne jausmas, kā rīkoties tālāk. Būtu labi, ja tu pieturētos pie sākotnējā rīcības plāna īstenošanas, ļaujot iztēlei brīvu vaļu!

Mežāzis Parādīsies iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, it īpaši, ja meklē romantiku. Tev jābūt kārākam uz piedzīvojumiem un jāpārstāj uztraukties par to, ka vari radīt nepareizu iespaidu!

Ūdensvīrs Šis ir piemērots brīdis, lai apsvērtu iespēju iesaistīties kādās attiecībās. Tas nenozīmē, ka tev tūliņ pat jāuzklūp savam medījumam, jo tas var nemaz nebūt tik vienkārši kā domā.

Zivis Šodien visi raudās uz tava pleca, daloties ar visdziļākajiem un sirdi plosošākajiem noslēpumiem. Daži no viņiem skars tevī sen neizjustas emocijas. Esi pacietīgs, viss būs atkarīgs no tevis! Izvairies no liekiem un neplānotiem tēriņiem – labāk iekrāj naudu citām dienām! Ja iespējams, atturies no pārmērīgas alkohola lietošanas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru