Dienas horoskops 24. novembrim – saliec visu rūpīgi pa plauktiņiem!

Ko zvaigznes mums pavēstīs šodien?

Auns Gribēsies skraidīt pa pasauli un ļaut vaļu savām emocijām, bet kaut kas tomēr stāvēs tev priekšā un neļaus kustēties. Varbūt jāatbrīvojas no tā?

Vērsis Ja visu saliksi rūpīgi pa plauktiņiem, iegūsi kādu centra punktu, no kura sākt domāt tālāk. Tev vajag konkrētību- šodien pacenties!

Dvīņi Sliktas ziņas arī ir vajadzīgas. Šodien tās nebūs nervus bendējošas, bet tik tādas, lai būtu kaut kāds līdzsvars dzīvē.

Vēzis Šodien tev būs jādod svarīgi padomi, tomēr skaidru lēmumu tev neviens neļaus pieņemt. Satiksi cilvēkus, kuri manāmi uzlabos tavu skatu uz nākotni.

Lauva Būs jāseko balansa un harmonijas principiem, ja gribēsi justies labi. Nekoncentrējies uz personiskajām vajadzībām, tas var tevi pārlieku atvairīt no citiem cilvēkiem.

Jaunava Centies būt neitrāls un neizlec citu priekšā. Grūtā situācijā nezināsi, ko teikt, tādēļ nevajadzētu sev pievērst lieku uzmanību. Labs kontakts ar pretējo dzimumu.

Svari Tev vienkārši neliks mieru nesen radušās problēmas – tās gribēsi iepīt gandrīz jebkurā situācijā. Harmoniju iegūsi tad, ja atzīsi sev savu dzīves samāksloto pusi.

Skorpions Ļoti svarīga šodien būs ģimene – visa uzmanība tiks veltīta tai. Šodien domā par veselīgu dzīvesveidu – tas ir jāievēro.

Strēlnieks Neokšķerē tur, kur neviens tev degunu bāzt nav prasījis. Jāņemas pa savām darīšanām, kuras šodien būs diezgan daudz.

Mežāzis Šodien labs kontakts izveidosies ar bērniem. Kļūs tuvākas attiecības ar kādu, ar kuru sen jau esi cerējis tādas izveidot.

Ūdensvīrs Uz tavas mēles gala jau sēž dažādas pretenzijas, nepatīkamas lietas, par kurām ilgi esi klusējis. Izmanto izdevību un izlaid to uz āru!

Zivis Ja gribi sasniegt mērķus, tad pie darba būs jāceras jau no paša rīta. Liksies, ka kaut kas neiet īsti lāgā – būs jāmeklē problēmu sakne.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru