Divas salas: neparasts personības tests. Atklāsi par sevi daudz jauna!

1a

Izlasi nākamajā lapā esošo īso stāstu un atbildi, cik ātri un spontāni vien iespējams!

Netālu viena no otras atrodas divas salas. Pirmajā dzīvo divi vīrieši – necivilizēts mežonis un civilizēts vīrs. Uz otrās salas atrodas vairāki cilvēki, starp tiem ir meitene, kura ir iemīlējusies un kurai ir attiecības ar civilizēto vīru. Meitene vēlas doties uz pretējo salu satikt savu mīļoto. Viņa jautā vienīgajam laiviniekam salā, cik viņš vēlas par aizvešanu līdz otrai salai. Laivinieks atbild, ka nevēlas naudu, bet aizvedīs meiteni uz otru salu, ja viņa laivā atradīsies kaila. Meitene ir šokēta… nezinādama, ko darīt, viņa dodas pie salas viedā vīra jautāt pēc palīdzības. Viņš noklausās meitenes stāstu un dod sekojošu padomu: “Dari to, ko sirds tev liek, mans bērns…”

Meitene izlemj pieņemt laivinieka piedāvājumu, lai varētu satikt savu iemīļoto vīrieti. Tā nu viņi dodas uz kaimiņu salu. Bet ierodoties viņi krastmalā satiek mežoni, kurš satrakojas, ieraugot kailo sievieti, un izvaro viņu. Tajā pašā brīdī atnāk civilizētais vīrietis un ierauga ainu. Viņš sadusmojas un paziņo meitenei, ka vairs nevēlas viņu un ka viņai nekavējoties jādodas prom.

Novērtē 5 šī stāsta tēlus (mežonis 3, civilizētais 5, meitene 2, laivinieks 4, viedais vīrs 1) no labākā uz sliktāko. Numuru 1 piešķir tam, kurš tev šķiet vislabākais, bet numuru 5 – vissliktākajam.

Zemāk lasi testa skaidrojumu!

Katrs stāsta tēls apzīmē kādu prioritāti tavā dzīvē: mežonis = cik svarīgs tev ir sekss; civilizētais = citu cilvēku viedokļa nozīmīgums; meitene = vajadzība pēc emocionālām attiecībām; viedais vīrs = cik daudz tu paļaujies uz loģiku; laivinieks = nauda.

Avots: learning-mind.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Anna</cite>

    UN LAIVINIEKS? 🙂 ja kas… tas simbolizē naudu.
    Šo testu dzirdēju no kāda RTU studenta, interesanti, bet gribētos vairāk info.

Pievienot komentāru