Ebreju horoskops – precīzākais raksturojums, kādu jebkad esmu lasījis!

Tāpat kā daudzām senajām tautām, ebrejiem bija pašiem savs horoskops. Senebreju astroloģija ir balstīta uz viņu individuālo mēness kalendāru, pēc kura katrai Zodiaka zīmei atbilst viens mēnesis.

Lai arī mūsdienās šis horoskops vairs nav tik populārs kā ierastais babiloniešu Zodiaks, astrologi apgalvo, ka tas atšķiras ar neparastu precizitāti. Atrodiet savu mēnesi un pārliecinieties par to!

Auns – Nisan.

Auna zīmē dzimušie, saskaņā ar ebreju horoskopu, – ir vīrišķīgi, enerģiski, spēcīgi, progresīvi un vienlaicīgi agresīvi cilvēki, kareivīgi, valdonīgi. Dodoties cīņā, viņi darīs visu, lai atgrieztos kā uzvarētāji, pirmie sniegs triecienu un iznīcinās savu ienaidnieku.

Vēsturiski Nisan mēnesis ir slavens ar ebreju iziešanu no Ēģiptes, pārejas sākumu no iekšējas verdzības uz atbrīvošanos no grēkošanas; no fiziskas atkarības no brīvības. Saskaņā ar Kabalu šajā mēnesī mums ir iespēja no Kosmosa saņemt enerģiju, kas ļauj mums pilnībā atbrīvoties no visiem jebkāda veida atkarības ierobežojumiem.

Vērsis – Ijar.

Ijar mēnesim pēc ebreju horoskopa atbilst Vēža zodiaka zīme (ivritā — «Šor», tas ir vērsis). Vērsis – tas jau ir solis uz patstāvīgumu, savas individuālās būtības izrādīšanu.

Saskaņā ar ebreju horoskopu cilvēki, kuri dzimuši Ijar mēnesī, parasti atšķiras ar iegrimšanu pārdomās un interesi par garīgo dzīvi. Tādi cilvēki bieži kļūst par skolotājiem, pāvestiem un garīgajiem līderiem. Šajā mēnesī Dievišķais spēks iedarbojas uz robežām.

Dvīņi – Sivan.

Planētu pārvalda Merkūrijs, kas ivritā skan kā Kohavs. Merkūrijs pēc ebreju horoskopa ir komunikāciju planēta, tas ir, tai piemīt eletrības kabeļa, telefona vadu īpašība. Dvīņi bieži ir skolotāji, padomnieki, stāstnieki – tas ir, nodarbojas informācijas nodošanas sfērā.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Dvīņi ir intelektuāļi, kuri vēlas zināt visu, kuriem piemīt nepiesātināma ziņkārība iegūt dažāda veida informāciju. Tāpēc, ka viņiem zināšanas ir spēks un, jo vairāk informācijas šodien ir iegūts, jo vieglāk viņiem būs izdarīt izvēli nākotnē.

Vēzis — Тamuz.

Tamuz mēnesi vada Mēness, ar ko arī skaidrojams paaugstinātais jūtīgums cilvēkiem, kas pieder Vēža zīmei. Saskaņā ar ebreju horoskopu viņiem nepieciešams vairāk mīlestības, nekā citu zīmju cilvēkiem.

Turklāt Vēžiem ir jāpieliek visi spēki, lai neieciklētos uz pagātni, atietu no tās situācijas un skatītos uz priekšu, atstājot pagātnē sāpīgās atmiņas un dvēseles ievainojumus. Viņiem tā ir vienīgā iespēja atrast patiesu laimi un mīlestību.

Lauva — Av.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Lauva savu enerģiju saņem pa taisno no Saules, un tā ir vienīgā zīme, kas atrodas tās ietekmē. Tāpēc arī Lauvas uzskata, ka visa pasaule griežas ap viņiem. Būdami pārliecināti par savu spēku un iespējam, viņi šo pārliecību projicē uz visu pasauli.

Viņu ārējais izskats parasti ir cildens un iespaidīgs, reizēm pat izraisa trīsas. Viņi visu laiku cenšas atrasties uzmanības centrā. Viņi pieprasa cieņu; ja viņiem to neizrāda, Lauvas vai nu atriebjas, vai arī atbrīvojas no nevērtīgajiem ļautiņiem, kā no kukaiņiem.

Jaunava — Eljulj.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Jaunavu, tāpat kā Dvīņus, pārvalda Merkūrijs. Abu zīmju dzimušajiem piemīt spēja ātri adaptēties pie jaunām situācijām un idejām, tomēr Jaunava nemaina savus uzskatus tik dedzīgi, kā to dara Dvīņi. Abi viegli izdara pārsteidzīgus secinājumus, kaut arī balsta savus lēmumus uz dažādiem pieņēmumiem.

Jaunavu pamatīpašība ir pastāvīga dzīšanās pēc kārtības un izcilības. Nekas tik ļoti Jaunavai netraucā, kā nekārtība. Viņas darbagalds, māja un mašīna – tie ir efektivitātes un rūpīguma paraugi; Jaunavai visam ir sava vieta.

Svari – Tišrej.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Svarus pārvalda Venēra, kas var būt tik ļoti spiedīgi spilgta, ka nojauc atšķirību starp ļauno un labo. Pieņemt lēmumus vai izveidot savu viedoli viņiem rada grūtības.

Lai arī Svari cīnās ar līdzsvaru un harmoniju savstarpējās attiecībās un arī savā apkārtnē, parasti viņi atrodas apjukuma stāvoklī. Viņi domā par lietām, uzstājīgi izvērtējot katru problēmas aspektu, cenšoties iegūt līdzsvaru. Viņi pastāvīgi šaubās, svārstoties no viena aspekta uz otru.

Skorpions – Hešvan.

Skorpions ir fiksēta zīme, kas nozīmē, ka šajā zīmē dzimušajiem nepatīk pārmaiņas. Viņi vēlas paši kontrolēt savu un savu tuvinieku dzīvi. Zaudēt kontroli – tās ir viņu vislielākās bailes.

Saskaņā ar ebreju horoskopu, visas ūdens zīmes vispār ir ļoti emocionālas. Skorpions kļūst vienkārši nevaldāms, kad tiek aizskartas viņa emocijas. Maksimālistiem-Skorpioniem mīlestība – tas ir viss; un, ja viņi jūt, ka viņu mīlestība ir bez atbildes, tad tā pārvēršas par naidu. Skorpioniem ir ļoti grūti piedot vai aizmirst.

Strēlnieks – Kislev.

Cilvēks, kurš dzimis Kislev mēnesī, ir optimists jau no dzimšanas. Viņam vienmēr viss patīk, viss ir vislabākajā kārtībā. Strēlnieki apzinās, ka spēj atrisināt jebkuru uzdevumu, un tā dēļ izdarīs visu, kas vien ir viņu spēkos.

Bieži Strēlnieki ir pārlieku optimistiski, ar tieksmi uz pārspīlēšanu, ironiju, azartspēlēm, bezrūpīgumu. Tajā pašā laikā viņi ir dzimuši filozofi, skolotāji, apgaismotāji, mīlnieki, vidutāji, draugi. Saskaņā ar ebreju horoskopu viņiem patīk ceļot, viņi mīl brīvību un lielas telpas, interesējas par pasaules mēroga pētījumiem, citu kultūru un reliģiju izpēti.

Mežāzis – Tevet.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Mežāzis ir zemes zīme, kas ir spēcīgi saistīta ar materiālo pasauli. Ar to var izskaidrot Mežāžu vēlmi būt noderīgiem, palīdzēt un rūpēties. Šajā mēnesī dzimušie izjūt spēcīgu vajadzību pēc materiālā nodrošinājuma.

Viņi uzticas tikai saviem pieciem maņu orgāniem, nevēloties uztvert visu, kas ir aiz redzamā un sajūtamā robežām. Mežāži, saskaņā ar ebreju horoskopu, ir ļoti ģimeniski, un ļoti piesaistīti mājām. Visbiežāk viņi nav reliģiozi, jo tiecas pēc pragmatisma un materiālisma.

Ūdensvīrs – Švat.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Ūdensvīri pēc dabas ir dumpinieki, jo viņus pastāvīg uztrauc viņu pašu personība un tās unikalitāte. Tās dēļ viņi piepūlas vēl vairāk, lai lauztu visas iespējamās robežas. Pagātne Ūdensvīram ir vien ātri paejošs brīdis, no kura viņi cenšas atbrīvoties, lai atrastu jaunu un neizpētītu tagadni.

Švat mēnesi pārvalda Urāns, kurš pilnu riņķi ap Sauli veic 84 gadu laikā. Šis cikls izskaidrā “vidējā vecuma krīzes” iemeslus, ko Ūdensvīri vecumā no 40 – 42 gadiem pārdzīvo samērā asi. Šajā laikā viņi nopietni pārdomā dzīves jēgu un kaļ plānus nākamajiem 40 gadiem.

Zivis – Adar.

Adar mēnesi pārvalda Jupiters, kas šajā periodā dzimušos cilvēkus apdāvina ar neparastām emocionālajām spējām. Viņi ir ārkārtīgi jūtigi un aizvainojami, viņiem piemīt milzīga intuīcija, salīdzinot ar visām pārējām zīmēm. Viņi ir ļoti nopietni itin visā, vai tas būtu viedoklis, domas vai idejas.

Zivīm piemīt pārdabīgs jūtīgums attiecībā pret citiem, jo viņi patiešām var iekļūt otra cilvēka sirdī un sajust citu sāpes un ciešanas. Saskaņā ar ebreju horoskopu viņiem piemīt metafiziska spēja paredzēt nākotni, un viņi bieži ir mediji un gaišreģi.

Avots: lifter.com.ua

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru