Elizabete II atņēmusi Meganai visas karaliskās rotas un ne tikai

Karaliene pieprasījusi atdot ne tikai visas rotas, kuras Megana izmantoja ar Viņas Majestātes atļauju, bet arī dāvinātās rotas! Turklār Mārklai var atņemt ne tikai dārglietas!

Megana Mārkla brīvprātīgi atteicās no karalisko pienākumu pildīšanas, bet tas nozīmē, ka viņai vairs nav tiesības piekļūt karaliskajiem dārgumiem.

Lasi arī: Šīs trīs Zodiaka zīmes, ja iemīlas, tad stipri un no visas sirds

Vēl vairāk, karaliene pieprasīja atdot ne tikai rotas, kuras Megana izmantoja ar karalienes atļauju, bet arī visas tās, kas bija dāvinātas.

Mārklai bija jāatvadās no gredzena ar milzīgu zilu dārgakmeni, kuru princis Harijs viņai pasniedza pēc oficiālās kāzu ceremonijas.

Runā, ka Elizabete II “iekodusies” pat Meganas briljanta saderināšanās gredzenā, kas nāk no princeses Diānas kolekcijas. Tomēr vismaz pagaidām Megana aizstāvējusi savas tiesības nēsāt šo gredzenu. Par šīm karaļnama problēmām izdevumam Woman`s Day pastāstīja kāda karaļnamam pietuvināta persona.

Mārklai var atņemt ne tikai rotaslietas, bet arī neskaitāmus tērpus un somiņas, ko viņa lielos apmēros iegādājusies par karaliskās ģimenes naudu.

Lasi arī: 4 zodiaka zīmju sievietes, kuras mēdz līdz ausīm iemīlēties

 

Iepriekš runāja, ka Meganas izdevumus sponsorē princis Čārlzs, kurš no saviem personiskajiem ienākumiem, kas nāk no Kornvelas hercogistes, ik gadu dēlam un viņa sievai izsniedza 21 miljonu mārciņu. Iespējams, viņš turpina materiāli atbalstīt dēlu, jo savādāk, no kā gan Megana un Harijs dzīvos?

Pirms kāda laika karaliene sniedza oficiālu paziņojumu, no kura kļuva skaidrs, ka viņa atbrīvojusi mazdēlu un viņa sievu no visiem karaliskajiem pienākumiem. Princim Harijam tika atņemti visi tituli, tostarp militārie – par dienēšanu armijā un piedalīšanos militārās darbībās Afganistānā.

Tāpat viņam “pierakstīts” parāds 2,5 miljonu mārciņu apmērā par Frogmoras kotedžas remontu, un šī nauda tagad viņam ir jāatmaksā. Un, tā kā princis un hercogiene lūdza priekš viņiem saglabāt kotedžu, ik gadu viņiem par to nāksies maksāt nopietnu īres maksu.

Lasi arī: UZMANIES! Šie 8 ēdieni, kas satur kancerogēnās vielas- veicina Vēža attīstīšanos

Pagaidām prinča Harija “novēršanās” no ģimenes novedusi tikai pie negatīvām sekām materiālo zaudējumu ziņā. Kā arī attiecības ar radiniekiem ir sabojātas. Īsāk sakot, laiks rādīs, vai karalienes mazdēlam bija taisnība, atsakoties no dzīves karaļnamā Meganas dēļ.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru