Kādā tērpā sagaidīt Jauno 2017. gadu, lai tas nestu veiksmi?!

new-year-party

Ir ļoti būtiski, kas mums būs mugurā, kad sagaidīsim Ugunīgā Gaiļa gadu, jo, kā izrādās, pareizi izvēlēts tērps spēs piesaistīt tik daudz pozitīvās enerģijas, ka tā mūs pavadīs visa nākamā gada garumā. 

Jaunais gads ir visvairāk gaidītākie svētki, kas ir prieka un brīnumu laiks, kad mums ir iespēja ievēlēties kaut ko, ko tiešām vēlamies, un pilnīgi iespējams, ka Jaunajā 2017. gadā šī vēlēšanās arī piepildīsies!

Lasi vēl: Uzzini, kā sagaidīt Jauno 2017. gadu, kas aizritēs Gaiļa zīmē

Kāpēc iespējams?! Tāpēc, ka nekas nenotiek bez pašu līdzdalības! Lai kaut kas patiešām notiktu, ar vēlēšanos vien ir par maz – ir jārīkojas, taču, lai kaut nedaudz pievilinātu veiksmi, kas mums palīdzētu mūsu darbībās, ir ļoti svarīgi, kādā ietērpā mēs šo Jauno gadu sagaidīsim!

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādā tērpā Tev vajadzētu sagaidīt šo Ugunīgā Gaiļa gadu 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Māris Firguts

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close