Neviens tevi nesaprot? Iespējams, ka pie vainas ir tava zodiaka zīme!

Lūk, iemesli, kādēļ atbilstoši savai zodiaka zīmei tu esi sarežģīts cilvēks!

Auns

Tu esi neticami gudrs, bet visai bieži tu nepārdomā visu līdz galam, pirms nolem ko darīt. Tu kļūsti nepacietīgs un labāk strauji izmanto piemērotu mirkli lēmuma pieņemšanai tā vietā, lai apsvērtu, kas varētu noiet greizi.

Lasi arī: 5 Zodiaka zīmes, kuras mīlēt ir visgrūtāk

Vērsis

Tu izmisīgi vēlies atrasties tuvās attiecībās, tajā pašā laikā tev ir grūti kādam uzticēties, tādēļ tu mīļoto cilvēku turi rokas stiepiena attālumā. Tiklīdz kāds cilvēks tevi pamatīgi nokaitina, tu vairs viņu neuzskati par draugu vai mīļoto.

Dvīņi

Tu vēlies, lai starp tevi un mīļoto cilvēku būtu ideāla saderība, kad tā nebūt nešķiet, tu turies no šīs personas pa gabalu. Tā vietā, lai nopeltu, novērtē jūsu atšķirības, neliekot citiem mainīties pēc tavas patikas.

Vēzis

Attiecību sākotnējos posmos tu esi lielisks, tomēr tiklīdz mīlestība kļūst par ierastu lietu, romantika tevī strauji noplok. Vienā mirklī tu esi gatavs mīļotajam zvaigznes no debesu juma nonest, bet nākamajā viņš jau tev šķiet garlaicīgs.

Lauva

Vienu brīdi tu esi dāsns un paud sirds siltumu, bet mirkli vēlāk tu kļūsti uzstājīgs un pārliecinošs. Ja tu dod, bet neko nesaņem pretī to, no tevis nebūt nav gaidāma tā labākā iespējamā reakcija.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru