Pavasara horoskops – Kāds būs atlikušais aprīlis un maijs katrai zodiaka zīmei?

AUNS

Radikālu pārmaiņu laiks visās dzīves sfērās. Pavasaris iebrāzīsies ar pārsteidzošām atklāsmēm un oriģinālām idejām tavu plānu realizēšanā. Spožuma oreols virs paša galvas izraisīs ķīvēšanos ar partneri, bet ambiciozie plāni savas dzīvesvietas uzlabošanā liks nopietni apsvērt finanšu tēmu ar priekšniecību. Iedvesmos klusi sapņi un fantāzijas par ideālo mīlestību. (Horoskopus sagatavojusi Lana Lapiņa, Hamburgas astroloģijas maģistre, žurnāls “Māksla Mīlēt”)

VĒRSIS

Atklāsi sevī oratora spējas un gribēsi to apliecināt, pamācot citus dzīvot. Neeksperimentē ar šo spontāno pārgalvību attiecībās ar darba kolēģiem. Īstais laiks iejusties rakstnieka vai dzejnieka lomā un uzticēt savas pārdomas papīram. Tikšanās ar radošiem un mākslinieciskiem domubiedriem palīdzēs realizēt tavu domu vistālākos lidojumus.

DVĪŅI

Burziņi, izklaides, draugi un mīļotie… viss pa burzmu ies ņigu ņegu. Uzmanies, lai šajā vēlmju virpulī nesajūk, kurš ir kurš! Daudz prieka un mīlestības vēstījumu pasaulei ļaus dāvāt pati Mīlas dieviete Venēra. Vienīgā rosinošā viela pārdomām būs paša prasme līdzsvarot ienākumus ar izdevumiem, jo, pieaugot ieņēmumiem, vēl straujāk palielināsies arī izdevumi.

VĒZIS

Iespējami negaidīti pavērsieni karjerā un pēkšņa rotācija starp amatiem. Saglabā optimismu un veselīgu pašapziņu, neraugoties uz oponentu un konkurentu nomācošo spiedienu. Morāli un likumus saskaņo ar savu sirdsapziņu. Lai mazinātu psiholoģisko spriedzi, biežāk dodies pavasara pastaigās ar mājiniekiem. Uzvarēs progresīvākais un izdomas bagātākais!

LAUVA

Prāts un sakaru tīkli būs saspringti līdz maksimumam, kārtojot un saskaņojot dažādas tikšanās, dokumentus, termiņus un kustību plūsmas. Neparedzēti pavērsieni un izmaiņas ar ārzemju sadarbības partneriem liks atkārtoti atgriezties pie tiem pašiem jautājumiem. Esi iecietīgs komunikācijā, jo katrs nevietā izteiktais vārds radīs tālejošas sekas. Vislabāk jutīsies, baudot vienatni un garīgas, relaksējošas meditācijas.

JAUNAVA

Rosīgs darbs un aktīvs peļņas laiks. Finansēs kāpumi un kritumi, pateicoties impulsīviem ieņēmumiem un tēriņiem. Veiksme sabiedriskajās aktivitātēs liks vairāk pārdomāt un atsijāt nevajadzīgus kontaktus. Koncentrējies intelektuālam darbam un sakārto visus dokumentus tagad, jo drīzumā pie horizonta parādīsies romantiska būtne un domas aizlidos laimīgās nākotnes vīzijās.

SVARI

Visi prožektori pavērsti partnera virzienā. Uzzināsi par viņu ko jaunu un neparastu. Emocionālas un drudžainas rosīšanās rezultātā vari netīšām traumēties. Neraizējies par finansēm, jo Fortūnas rats ieripos profesionālajā sfērā, piedāvājot jaunas iespējas izaugsmei. Dvēselisku gandarījumu gūsi, baudot mākslu un romantiskas noskaņas kopā ar savu sirdsmīļoto.

SKORPIONS

Situācija darbā strauji mainās, jaunas informācijas pieplūdums liks par to daudz runāt un domāt. Nervozitāte var traucēt pašsajūtai. Var nākties izvēlēties starp iespēju attīstībai uz vietas un daudzsološiem piedāvājumiem ārzemēs. Pienākums un atbildības sajūta liks vienatnē pārdomāt radušās iespējas. Prieku radīs jau sen pelnītā atpūta ģimenes lokā.

STRĒLNIEKS

Draugu pulkā izrādīsi iniciatīvu. Gribēsies iesaistīties kolektīvās sportiskās aktivitātēs vai pamēģināt kādu ekstrēmāku vaļasprieku. Finanšu pieaugums tavā maciņā ļaus sarīkot romantisku ballīti mājās. Var nākties piedzīvot radikālu apvērsumu jūtu dzīvē vai satikt kādu mīļoto cilvēku no pagātnes.

MEŽĀZIS

Tava autoritāte un harizma pieaugs, arī pats sajutīsi spēka un enerģijas pieplūdumu. Lai saglabātu savas pozīcijas un reputāciju, nāksies krietni pacīnīties. Esi diplomātisks, jo tiešums un godkāre radīs nelabvēlību no augstākstāvošajiem. Spriedze pieaugs arī saistībā ar dzīvesvietu un nepieciešamību tur kaut ko ātri mainīt. Priecājoties par nelielajiem ieguvumiem finanšu sfērā, vari nepamanīt, kā tie aizplūst nezināmā virzienā.

ŪDENSVĪRS

Lūkosies uz sevi un pasauli caur rozā brillēm. Izjutīsi citu simpātijas un labvēlību. Gribēsi vairāk pucēties un tīksmināties par sevi. Karjerā stabilitāte, bet saglabā pazemību. Vēlēsies aktīvi aizstāvēt savu viedokli un uzskatus. Daudz jaunu kontaktu, plaša sarakste un kustīgs dzīvesveids. Varbūt laiks kādam izzinošam semināram vai mācību kursiem?

ZIVIS

Runāšana sudrabs, klusēšana – zelts… Šis teiciens nedarbosies, jo būs tik daudz sakāmā, ka grūti būs citus laist pie vārda. Pats būsi pārsteigts par sevi. Partneris rīkosies bez vārdiem. Tavas domas un partnera darbi nesakritīs. Šķiet, ka pienācis laiks mainīt dogmas uzskatos un stereotipos. Lolosi nepiepildāmas vēlmes par slepenu mīļāko.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru