Roku forma – tā atklāj tavu personību! Uzzini, ko tās vēsta par tevi!

 

 

Mākslinieka vai pareģa rokas – vai zini, kādas ir tavas?

Un vai zini, ko iespējams pateikt, tikai palūkojoties uz tavu roku formu?

1.ELEMENTĀR-FORMAS ROKA

shape-hand2

Šīs formas rokas tiek uzskatītas par vienkāršākajām, arī senākajām. Tās raksturo īsi, masīvi pirksti, īsas formas nagi. Īkšķis ir īss un bieži vien tiek saukts arī par “slepkavas īkšķi”. Elementār-formas plauktas īpašnieki tiek uzskatīti par pieticīgiem, jo to galvenās vēlmes ir izpildīt primārās vajadzības.

2.GAIŠREĢA FORMAS ROKA

shape-hand6

Kā jau nosaukums norāda, gaišreģa forma roka ir ļoti skaista, tieva, nagi ir dabiski gari un tie ir mandeļu formas. Cilvēki ar šādu roku formu ir viegli ietekmējami. Tie neuztver sevi kā mirstīgos. To daba ir maiga un mierīga.

3.FILOZOFA FORMAS ROKA

shape-hand5

Filozofa formas roka ir slaida, ar gariem, kaulainiem pirkstiem. Cilvēki ar šādu roku formu vairumā gadījumu iemanto garīgo bagātību, bet retāk mantisko. Viņi dzīvo ar skaidru skatījumu uz dzīvi un nošķir sevi no masām.

4.KVADRĀTA FORMAS ROKA

shape-hand3

Cilvēki ar šādu rokas formu tiecas pēc loģiskā – itin visā. Viņi ir uzticami un lieliski draugi, bet ar grūtībām uzticas kādam. Viņi nav paši radošākie, bet lieliski paveic ar loģiku saistītus darbus. Arī lieliski biznesā.

5.LĀPSTVEIDA FORMAS ROKA

shape-hand4

Lāpstveida roka ir neregulāras formas. Cilvēki ar šādas formas rokām vairumā gadījumu ir nepacietīgi, straujas dabas. Bet tajā pašā laikā šie cilvēki ir radoši. Bieži vien inženieri. Tendēti uz augstiem sasniegumiem.

6.JAUKTAS FORMAS ROKA

shape-hand8

Jauktas formas roka nav iekļaujama tieši nevienā kategorijā. Arī cilvēki ar šādas formas rokām ataino šīs īpašības. Viņi ir daudzveidīgi, unikāli! Viņi spēj pielāgoties, mainīties, atkarībā no situācijas. Tomēr, būdami tik daudzpusīgi, ar grūtībām spēj īstenot vienu noteiktu darbu.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru