TESTS. Ko Tu redzi šajā attēlā pirmo?

desktop15

Tas, ko Tu pirmo ieraugi attēlā, ataino to, kas šobrīd notiek Tavā dzīvē. Pārsteidzoši?! Jā, varbūt, taču tā nu tas ir, jo reizēm mūsu zemapziņa redz un saprot daudz vairāk par mūsu apziņu!

Mēs Tev piedāvājam izpildīt vienu no šādiem testiem, kas ar Tavas zemapziņas palīdzību palīdzēs Tev labāk saprast, kas tad īsti šobrīd notiek Tavā dzīvē. Piemēram, iespējams, Tevī kāds ir iemīlējies, bet Tavai vērīgajai acij tas nemanāmi ir paslīdējis garām, un Tu to pat nenojaut!

Lasi vēl: Optisko ilūziju tests: Ko tu pamanīji pirmo?

Viss, kas Tev jādara – jāaplūko attēls un jāsaprot, kas ir tas, ko Tu tajā redzi pirmo, tāpēc pārāk neiedziļinies! Iespējamie varianti ir šādi – portreti, eņģelis, mākslinieki vai vīrietis?!

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, ko par Tavu šī brīža situāciju liecina tas, ko Tu redzi šajā attēlā


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close