Vasaras horoskops. Kas šajā gadalaikā sagaida katras zodiaka zīmes pārstāvjus

Zvaigznes sola mums, ka šī vasara būs visai veiksmīgs periods cilvēkiem, kas vēlas pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. Ja tu gaidīji kādu īpašu zīmi no Visuma, lai sāktu darboties, tad šī vasara arī ir šī zīme. Visi aizsākumi šovasar būs veiksmīgi.

Šī vasara būs brīnišķīgs periods, lai izmēģinātu kaut ko jaunu – jaunas receptes, jaunu tēlu, jaunus ceļojumus un, iespējams, īstenotu nopietnākas pārmaiņas.

Auns

Šī vasara tev būs veiksmīga. No jūnija vidus sāksies tavs veiksmīgais laiks un turpināsies līdz augusta beigām. Tev ļoti laimēsies mīlestībā, kas palīdzēs šovasar gūt panākumus jebkurā jomā.

Šovasar tavs simbols ir taurenītis. Viegls un spilgts, tas simbolizē laimi, kas ir iespējama, ja ļausi tam klusītēm uzsēsties tev uz pleca.

Lasi arī: Zodiaka zīmju savstarpējā saderība 10 baļļu skalā

Vērsis

Šī vasara tev būs pārmaiņu laiks. Pārmaiņu vējš sāka pūst jau maijā, bet jūnija beigās tas kļūs ļoti spēcīgs. Nebaidies, visas pārmaiņas būs uz labu. Tomēr esi uzmanīgs ar kredītiem un citām naudas operācijām, pagaidi līdz septembrim. Šajā jomā vasara tev ir riska zona.

Šīs vasaras simbols tev ir kamieļu karavāna. Daudzi apskaudīs tevi, taču atceries, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

Dvīņi

Šī vasara tev būs jaunu sajūtu vasara. Attiecības ievirzīsies jaunā, iedvesmojošā gultnē. Darbā iespējami pozitīvi priekšlikumi. Neaizraujies ar kaitīgiem ieradumiem, noteikti vairāk atpūties. Pēc iespējas dodies ceļojumā. Tu ļoti pārpūlies, sargi sevi.

Tavs vasaras simbols ir čigānu svārki. Gluži kā čigānu svārki dejas laikā vasara ieraus tevi iespaidu virpulī. Paliec uzticīgs savas sirds mūzikai.

Vēzis

Šī vasara tev būs harmonijas vasara. Tev beidzot izdosies sasniegt līdzsvaru visās dzīves sfērās. Pievērs uzmanību jebkuriem partnerības piedāvājumiem – lai tā būtu draudzība vai darbs. Tie tev būs ļoti izdevīgi.

Tavs šīs vasaras simbols ir upe. Uzticies tās plūdumam.

Lauva

Šī vasara tev būs neatlaidības un pacietības vasara. Vasaras sākumā iespējamas zināmas grūtības, kuras tu veiksmīgi pārvarēsi. Pēc tām gaidi galvu reibinošus panākumus. Nenokar degunu, ja tev būs grūti. Liktenis tevi pārbauda un gatavo dāvanu.

Tavs šīs vasaras simbols ir dāvana. Vasaras beigās atraisi lentu un tu redzēsi, ka visi tavi centieni ir atmaksājušies.

Jaunava

Šī vasara tev būs atdzimšanas vasara. Dzīve tev smaidīs un tu, protams, uzsmaidīsi tai pretī. Šovasar tu izjutīsi daudz mistisku sakritību, kas brīnumainā veidā aizvedīs tevi pie lolotā mērķa.

Tavs šīs vasaras simbols ir zvaigzne. Tici savai laimīgajai zvaigznei un viss izdosies!

Svari

Šī vasara tev būs “tīrīšanas” vasara. Izzudīs viss liekais, maģiskā veidā no tavas dzīves pazudīs cilvēki, kas vēl tev ļaunu. Šovasar tev šķitīs, ka pārmaiņas notiek pārāk ātri, bet augusta beigās tu no laimes būsi septītajās debesīs.

Tavs šīs vasaras simbols ir dārzs. Atceries, ka dārznieks iznīcina nezāles, lai radītu savu burvju dārzu.

Skorpions

Šī vasara tev būs vasara, kad “noķersi vilni”. Tev veiksies visās dzīves jomās. Atrisināsies daudzas senas problēmas un jautājumi. Tev pat sagriezīsies galva, cik strauji tas notiks!

Tavs šīs vasaras simbols ir vilnis. Nepalaid to garām!

Strēlnieks

Šī vasara tev būs senu plānu īstenošanas vasara. Beidzot zvaigznes ir sastājušās tā, lai palīdzētu tev. Vasaras beigās noteikti dodies ceļojumā. Tā laikā tu atradīsi kaut ko sev ļoti svarīgu.

Tavs šīs vasaras simbols ir ugunskurs. Lai ugunskurs degtu gaiši, nepieciešams tam ik pa laikam piemest pagales.

Mežāzis

Šī vasara tev būs cīņas vasara. Tomēr jebkurā cīņā tu būsi uzvarētājs. Lai viss izdotos, tev nāksies pielikt maksimumu spēku un būt drosmīgam un neatlaidīgam. Tava cīņa tiks dāsni atalgota.

Tavs šīs vasaras simbols ir lidmašīnas skrejceļš. Viss ir gatavs, pacelies spārnos!

Ūdensvīrs

Šī vasara tev būs mīlestības vasara. Mīlestība palīdzēs tev visā. Tāpat šī vasara ir ideāli piemērota jebkādiem taviem aizsākumiem. Atslābinies un rīkojies nesteidzīgi. Viss, kas tev vajadzīgs, pats pie tevis atnāks.

Tavs šīs vasaras simbols ir zvejnieka tīkls. Zvaigznes sola tev bagātīgu lomu.

Zivis

Šī vasara tev būs stabilitātes vasara. Nebūs krasu kāpumu un kritumu, šis periods tev dots, lai tu veltītu laiku sev. Jo pēdējā laikā pavisam esi par sevi aizmirsis. Mīli un lutini sevi šovasar, un tu būsi pārsteigts, cik negaidīti kaut kas brīnumains ienāks tavā dzīvē.

Tavs šīs vasaras simbols ir spogulis. Uzsmaidi savam atspulgam!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru