2019. gada horoskops no jūnija līdz decembrim

Iepazīstieties – mīlestības un romantisko attiecību horoskops 2019. gadam.

AUNS

Jūs sagaida neslikta gada otrā puse. Diez vai var runāt par kaislību vētru vai romantikas ūdenskritumu, bet abpusējas sapratnes upe būs pilna. Šī gada notikumi ļaus jums iekārtoties ar komfortu – tas ir, izveidot attiecības ar tādu cilvēku, kurš jūs sapratīs bez vārdiem. Nu, vismaz no pusvārda noteikti.
Nav pamata satraukumam arī tiem Auniem, kuri jau ir satikuši savu “otro pusīti”. Ja pirmajos gada mēnešos jūs ne bez piepūles pārvarējāt šādas-tādas grūtības, tad tālāk jūsu attiecības tikai kļūs arvien stiprākas.

Ja jūs tomēr jūtat, ka cilvēks, kura dēļ jūs esat gatavi uz jebkāda veida upuri, attālinās no jums, atsakās no komunikācijas, nemaz neaizdomājoties par sāpēm, kuras jums nodara, atrodiet sevī spēku šīs attiecības pārtraukt – atbrīvošanās no “mīlestības balasta” notiks gandrīz bez sāpēm.

Romantiskas attiecības, kas uzsāktas šajā gadā balstītas savukārt uz abpusēju cieņu. Tieši tā, un nevis romantiskas vakariņas sveču gaismā (nu, no tām arī nevajag atteikties), palīdz cieņpilni iziet no jebkuras situācijas.

VĒRSIS

Vērši ir ļoti mierīgi un līdzsvaroti, viņiem izdodas kontrolēt gan pašiem savas emocijas, gan to izpausmi. Pat, ja jūtas, kuras jums liekas nevajadzīgas, rodas, jūs neļaujat tām nostiprināties un pieaugt. Tieši tāpēc šajā gadā daudzie Vēršu romāni ir un būs krāsoti pragmātiskos toņos; iespējamas aprēķina laulības, sakari, kas pirmkārt nes kādu labumu, un pēc tam – prieku.

Pat tajos retajos brīžos, kad mīlestība izrādās stiprāka par veselo saprātu, jūs izvairāties no neapdomātas rīcības, muļķībām, šaubīgām intrigām. Protams, ka tādējādi jūs sev liedzat asas izjūtas un pārdzīvojumus, bet, no otras puses, kad gads beigsies – jums nebūs, ko nožēlot un par ko kaunēties.
Visas vissvarīgākās tikšanās notiks gada beigās. Tieši tajā laikā jums vajadzētu īpaši uzmanīgi ieklausīties savā intuīcijā: jo tikai tā var pateikt priekšā, vai jūsu priekšā ir “tas īstais cilvēks”.

Vērši, kuri jau ir atraduši savu “otro pusīti”, centīsies palielināt romantikas leņķi attiecībās. Iespējami kopēji ceļojumi, atpūta divvientulībā kādā ainaviskā pludmalē. Jums izdodas atrast līdzsvaru starp savām paša vēlmēm un partnera tieksmēm, tā kā gads visā visumā labvēlīgi ietekmēs attiecības. Ja jūsu mīļotais cilvēks arī ir Vērsis, tad centieties pavadīt ar viņu pēc iespējas vairāk laika.

DVĪŅI

Gada otrajā pusē zvaigznes ne reizi vien izrādīs jums savu labvēlību. “Mīlestība” – tas ir jautājums, kas dienas kārtībā parādīsies biežāk nekā jebkad agrāk.
Ja pēdējā laikā jūsu privātajā dzīvē radās problēmas, kurām likās, ka nav atrisinājuma, tad jūs varēsiet pārliecināties par to, ka situācija nemaz nav bezizejas, un viss vēl var nokārtoties vislabākajā veidā. Nebaidieties pieņemt stingrus lēmumus. Dažiem šīs zīmes pārstāvjiem nāksies pašiem pēc savas iniciatīvas pārtraukt problemātiskās attiecības – kā balva būs iespēja satikt savu laimi.

Harmoniskiem pāriem gada otrā puse ir labvēlīga. Daudzi Dvīņi spers atbildīgu soli – piemēram, nodibinās laulību vai arī kļūs par vecākiem. Pret tādām pārmaiņām attiecieties mierīgi, tās nesola neko sliktu.

Ja jūs atrodaties savas otrās pusītes meklējumos, tad pievērsiet uzmnaību interešu klubiem, priekšroku dodiet nevis iepazīšanās mājaslapām, bet gan tematiskajiem forumiem. Nākamajā gadā starp vienādi domājošiem viegli radīsies abpusējas simpātijas, mērķtiecīgi pārvēršoties par dziļām un spēcīgām jūtām.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru