4 Zodiaka zīmes, kurām 2019. gada sākumā nāksies līst caur ērkšķiem, lai tiktu līdz zvaigznēm

Šo zodiaka zīmju 2019. gada sākums patiešām nebūs rozēm kaisīts…

Noskaidro, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem 2019. gada sākumā būtu jāievēro īpaša piesardzība.

JAUNAVA

Gadu iesāksi ar lielu muti. Parūpējies, ka par apkārtējiem cilvēkiem runā tikai labu. Šis nebūtu piemērots laiks baumām un klačām. Intrigu vērpšanu labāk atlikt uz citu laiku, vai nesākt nemaz! Reizēm prātīgāk būs paklusēt, nevis spraukties iekšā ar savu viedokli!

Intuīcija tevi nepievils, tāpēc vadies pēc tās! Ja tev ir aizdomas, ka kāds cilvēks tev nevēl labu, labāk mēģini ar viņu ieturēt neitrālas attiecības!

ZIVIS

Zivīm 2019. gada sākums būs emocionāli grūts. Būs daudz darbu un pienākumu. Svarīgākais būs sevi pārāk nenoslogot ar darbu kaudzi, citādi nespēsi ar visu tikt galā! Nebaidies prasīt zinošāku cilvēku palīdzību!

Gada sākumā nāksies sevi pierādīt – citi tevi īpaši vēros! Ja darīsi visu, kā nākas, tiksi pienācīgi atalgots!

Neskatoties uz grūtībām, situācija uzlabosies!

AUNS

Nāksies pamatīgi pasvīst, jo pēdējā laika izvēles būs devušas daudz darbu un pienākumu! Bet tu spēsi ar visu tikt galā! Tiesa, nāksies gan izdzīvot pāris negulētas naktis un pateikties sponsoriem – kafijai un sērkociņiem starp acu plaktiņiem, viss beigās izdosies!

Šajā laikā tu noteikti nedrīksti padoties. Būs arī jāizvērtē savas prioritātes un stingri pie tām jāpieturas!

VĒZIS

Šis laiks nebūs viegls. Iespējams, ka saskarsies ar nelabvēlīgiem cilvēkiem un izveidosi neīstu draudzību. Galvenais, kas jāatceras – neuzticēties ne īpaši pazīstamiem cilvēkiem!

Šajā laikā nekādā gadījumā nedrīksti aizdot naudu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru